| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate o fata sa imi dovedească ca e virgina?
Suntem la distanta de 35646km departare, deci sex nu.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cu certificat de la ginecolog, el poate atesta ca e virgina, si poate da un act, recunoscut si legal in acesta privinta.
Dar, e cumva de pe Luna fata? Ca daca e la 35646 km departare, sigur nu e de pe pamint, unde nu ai mai mult de 20000 de km departare intre doua puncte, dat fiind ca Pamintul are circumferinta de 40000 de km. happy

| 6Anonim9 a răspuns (pentru cristi202):

Asta voiam sa zic si eu, partea cu distanta rolling on the floor)))))))))

| BroascaCuElice a răspuns:

Pai, de ce ar trebui sa iti dovedeasca asta, n-ai incredere in ea? Si nu, nu poate face asta

| Adry05 a răspuns:

Ce penibil. Ma mir ca fata aia mai vorbeste cu tine cand ii ceri asa ceva. Pana la urma care e problema ta avand in vedere ca nici nu poti sa faci ceva cu ea? Si-n alta circumstanta de ce te-ar interesa.

| Ramses_Back_1999 a răspuns (pentru Adry05):

Am spus eu ca sta cu mine?☺
Era vorba de "o c*rva" care se fu e cu toti si mai si spune ca e virgina

| RAY a răspuns:

Poate ca pe planeta aia exista doar femei

| Violleta2022 a răspuns:

Poate, daca merge la ginecolog si aduce certificat medical de virginitate.
Dar, de ce ar trebui o fata sa-ti dovedeasca asta?
In ziua de azi, daca tu nu esti virgin, nu poti pretinde altcuiva sa fie! Dragostea nu se bazeaza pe virginitate, ce a fost inaintea ta, nu are importanta!

Cat priveste distanta scrisa de tine, cred ca ea este doar o fata imaginara, pentru ca distanta asta este pe o alta galaxie, nu pe pamant.

| XeniaYael23 a răspuns:

Cere-i o poza la fifi.

| VladFurouncul a răspuns:

Nu poate. Depinde de tine daca o crezi sau nu.

| Ramses_Back_1999 a răspuns:

Doar eu incerc sa ajung la Zappy TV?