| Fara7390 a întrebat:

Daca prietena mea da like-uri la alti baieti, inseamna ca vorbeste cu acel baiat? Inseamna ca ma inseala cu el?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca da multe imi place la straini nu e bine si e caz pierdut pentru tine

| Kaℓi a răspuns:

Tu esti un pic naiv, da? happy
Nu, daca "da like-uri la alti baieti", nu te inseala cu "acel baiat".
Like-ul a devenit o masura a sentimentelor, a valorii si a popularitatii. Ce trist.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu trebuie sa fii un pic mai prostut, nu-i asa?
Ce treaba are like-urile de pe Fb cu inselatul?
Are voie sa dea like la cine vrea si cum vrea, ca nu-i cade mana si nu isneaman ca insala, pana nu o vezi tu calare pe unul, nu ai de ce sa creezi crize de gelozie, dintr-o prostie care te obsedeaza.

| OldSoul a răspuns:

Nu.
Dar daca ai ajuns sa pui aceasta intrebare, inseamna ca esti paranoic, gelos, iar asta la randul ei inseamna ca ai sanse mai mari sa o pierzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Mai bine vezi ce posteazã ea si de ce baieti este asaltatã, nu conteaza ce ii place ei. Conteaza daca o baga altii in seama si ea accepta oferta lor

| kandaraki a răspuns:

Nu te inseala, doar da like, nu e nimic grav, nu iti bate capul cu prostii!

| ShamelessQboy a răspuns:

Nici nu cred ca ar trebui să gândești astfel!
Voi sunteti împreună de buna voie si daca ar vrea tot la fel ar putea sa p, e ce cu altul, deci stai linistit!

| venividivici2017 a răspuns:

Facebook-ul asta...cea mai de "rahat" inventie, desigur pentru cei mai slabi care il folosesc! Keep it up!

Răspuns utilizator avertizat
| valentinatvd a răspuns:

Nu, nu se pupa una cu alta. O sa ti dau exemplul meu personal, am o relatie de un an, intru rar pe Facebook si atunci cand intru dau like la tot ce mi place, iar daca dau unui baiat nu imi insel iubitul, pur si simplu poate imi place poza per total, poate descriere, poate el ca si persoana, poate e o cunostinta mai veche.

| Tamas_Alexandru_1998 a răspuns:

Nu neaparat! Dar poti verifica,incearca sa postezi o piesa pe care a postat-o si el si vezi daca-ti da si tie like,daca cu adevarat apreciaza aceea piesa sau doar daca a vrut sa-l faca pe el atent ca e cu ochii pe el,de asemenea,urmareste-i postarile,vezi daca ea e mereu prezenta la ele, atunci da, poate fi un semn ca ei vorbesc, urmareste si postarile ei, vezi daca si el e prezent la ele.Bineinteles,nu poti fi sigur ca ei vorbesc doar din postari si astea dar mna, uneori ajuta.Eu asa am aflat ca sunt inselat dupa 3 ani de relatie. Totusi iti recomand sa vorbesti cu ea, e cel mai bine, intreab-o si roag-o sa-ti raspunda sincer, numai bine!