| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar lua 10 tipi de iubita voastra si voi ati fi singuri cum ati reactiona?

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Faci cam ce este normal.
Pleci de acolo intr o maniera calculata si linistita.
Sa fim seriosi, nu esti filmele cu bruce sau william sau cum in cheama.
Daca erau 2 hai 3 si tu sa ai un bat telescopic da.
Sau daca erau 10 si o arma dar riscai puscarie deci pleci

| Marian99783 a răspuns (pentru Crackman):

Dar daca nu te lasau sa pleci si tot faceau misto de tine?

| Crackman a răspuns (pentru Marian99783):

In momentul ala, ferm scoteai briceagul si ii faceai guler la cel mai mare.

Răspuns utilizator avertizat
| Percueu a răspuns:

Pai dacă poți ii zici la fata sa se prefacă(,) că îi vine sa leșine, apoi o iei în brate și te prefaci ca suni la ambulanță, dacă nu, o iei pe iubi și mergi la pas departe de ăia 10 tipi