| Hellboy96 a întrebat:

De ce nimeni nu este prietenul meu și nu mă susține absolut nimeni?
Nici familia, nici prietenii, absolut nimeni.
Mi se pare ca toți pe care îi cunosc se folosesc de bunătatea mea, când am bani și de banii mei.
Toti mă batjocoresc, mă lovesc, mă înjură.
Ce credeți ca as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Încearcă să fii mai arogant și indiferent
Daca te lovesc, lovește și tu înapoi

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sa te plangi in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa spui "f#ck society", si sa mergi mai departe.
Inchide-te in tine, si nu mai interactiona cu ceilalti decat strict profesional

| crud a răspuns:

Poate ar fi bine sa incerci sa cauti radacina problemelor tale. De obicei, persoanele din jurul cuiva reactioneaza la un anumit comportament. Un psiholog ar putea fi de mare folos, dar, daca nu apelezi la aceasta solutie, inseamna ca raspunsul este undeva in adancul tau, iar tu trebuie sa il citesti, dar cu sinceritate.

| Vladut123456 a răspuns:

Sa nu mai permiti nimanui sa iti faca asemenea lucruri.