| Ionut_Paul_1992 a întrebat:

de mai mult timp eu plac o fata care e din clasa cu mine, stam in aceeasi banca, vorbim foarte mult pe mess si la scoala, ma gandeam sa-i spun ca o plac dar nu stiu cum, eu am 14 ani iar ea 15, funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu, o inviti la o cofetarie dupa ore si ea o sa-si dea seama ca o placi.

8 răspunsuri:
| Annamaria21 a răspuns:

Fetelor le plac băieții maturi, cu 3-4 ani mai mari decat ele, nu cred ca ai vreo sansa

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Mda nu cred ca poti sa ii spui asa direct ca o placi("Fa eu te plac, hai sa fim impreuna" laughing laughing )
Nu stiu nici eu foarte multe sfaturi dar acum depinde si ce vorbiti ca daca vorbesti doar despre scoala nu inseamna ca ea te place, vezi si tu ce ii place.
Daca ei îi place sa iasa prin oras bagi si tu o vrajeala la o ora ca va asculta profu si mai bine plecati si o scoti la un suc si mai vb si pe acolo si tot asa...adica macar sa stii si tu daca e cel putin interesata de tine ca daca nu dupa îi spui ca o placi, ea te refuza si dupa o sa stati in banca ca doua statui...parerea mea.

| Ionut_Paul_1992 explică (pentru GabrieL98KiDD):

Nu mai uite cum a fost ea inainte vorbea cu un baiat din clasa cu mine adica erau gen bff-uri nu mai mult dupa s-au certat si dupa acel baiat a barfit-o etc si acum eu vorbesc foarte multe chestii cu ea nu numai despre scoala.

| GabrieL98KiDD a răspuns (pentru Ionut_Paul_1992):

Inteleg ce zici dar asta nu inseamna neaparat ca te place(adica daca vorbeste cu tine continu logic ca te place ca baiat si ca personalitate daca are incredere si iti spune ce are ea pe suflet dar asta nu inseamna ca te place si ca un iubit neaparat...cel putin asta e parerea mea, poate ma insel).
Acuma iti spusai ca nici eu nu sunt mare expert, sper ca te-am ajutat cat de cat...si sper sa o cuceresti!happy

| Ionut_Paul_1992 explică (pentru GabrieL98KiDD):

Bine ar fi, mi-a zis foarte multe chestii despre ea chiar foarte multe.

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Mda crezi ca daca ai 17 ani si esti fata inseamna ca toate au caracterul tau, poate ei nu ii place ce iti place tie si invers...numai el stie personalitatea ei tu poti doar sa ii dai sfaturi generale nu il inveti tu ce le place fetelor( fara suparare)

| GabrieL98KiDD a răspuns:

?
Mda eu doar ziceam acum.
Poate eu zic prosti si tu stii cum este, dar ca sa stii si eu am 18 ani dar asta nu inseamna ca eu ma pricep neaparat, am zis doar parerea mea...

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Mda am si zis ca nu ma pricep eu foarte mult si nici nu cred ca suntem noi din acelasi oras ca sa ne intalnim desi e pacat ca din poza esti o fata foarte frumoasa si cred ca ar fi fost interesanthappy, oricum...nici eu nu prea sunt vreun cuceritor de inimii doar mi-am dat cu parerea...laughing