| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
De vreo 2 ani sunt singur, ce am mai fost si eu ca baietii dar relatie serioasa deloc. In mintea mea consider ca nu am gasit pe cineva potrivit dar acum ca, cumva apasa lucrul asta stau si ma intreb daca nu cumva fac eu ceva gresit, intr-adevar nu prea ma bag in seama cu femeile si nu prea am unde sa le cunosc. Nu prea am asa multi prieteni is concentrat mai mult pe Business.
Acum vreau o parere din exterior. Repete, nu prea ies in oras cu nimeni stau mai mult job si acasa. P.S. Nu sunt urat, nici prost, nici sarac tare laughing dar totusi am o problema.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile sant curvĕ la inceput totul va fi bine apoi dupa cativa ani afli ca nu te mai iubeste sau sta cu tine pe interes - amant, cel mai bine e sa schimbi femeile toata viata si sa le bagi in mm dupa ce ti-ai facut treaba

| SilentRain a răspuns:

Pai iti lipsesc oamenii, socializarea
Daca nu ies sa cunoști oamenii noii, cum vrei sa găsești persoana potrivită pentru tine
Si faza asta cu plânsul de mila ca sunteți singuri, e o moda sau ceva? ca nu va inteleg... daca tu esti fericit si mulțumit cu tine însuți poti fi ok si singur si invers într-o relație si nefericit

| Stefantar a răspuns:

Cred că ai putea găsi persoana potrivită în mod natural și neașteptat. Desigur, dacă stai întotdeauna acasă și nu socializezi cu oameni și întâlnești altele noi, ar putea deveni complicat să găsești orice. Este naiv să te aștepți că vei găsi persoana potrivită chiar pe stradă ca într-un film. Posibilitatea există, dar este rară. Din cauza situației pandemice, oamenii evită contactele și nu poți întâlni oameni noi într-un bar sau eveniment social. Totuși, nu te gândi prea mult și poate vei întâlni dragostea vieții tale într-un loc la care nu te-ai gândit niciodată. Amintiți-vă doar că totul este în regulă cu dvs. și este bine să fiți singuri. Ai putea fi fericit și singur!

| Canddyy13 a răspuns:

Nu stiu, descarca aplicatii gen badoo laughing