| Ana2920 a întrebat:

Salut TPU! Deci am o prietenă care mă cam enervează și plictisește și de asta nu prea vorbesc cu ea decât foarte rar. Azi mi-a spus că am timp pentru alții dar nu pentru ea și nu vreau să îi spun că mă plictisește și enervează. Ce pot să fac?

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Stai ca nu inteleg!
Cum poate sa-ti fie prietena daca te enerveaza si te plictiseste?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Fii sinceră și spune-i! Oricum, dacă te plictisește și enervează e semn că nu-i prietena potrivită pentru tine.

| DonEduardo a răspuns:

Dar de ce sa nu ii spui ca te enerveza si te plictiseste? La urma urmei, dac sti cu ea, te torturezi.

Răspuns utilizator avertizat