| Tuca10 a întrebat:

Duminică ies cu o fata in oras si problema este ca nu stiu cati bani trebuie să-mi iau la mine, având în vedere faptul că am 15 ani... Fundita

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ce treaba are una cu alta?
Mereu e bine sa iei mai mult, mai bine sa ramana decat sa nu ajunga.

| SilentRain a răspuns:

Eu zic ca max 100lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 60 lei pentru restaurant si daca vrei, inca 50 pentru ai face poftele prin magazine si nu uita de un mic cadou sau ceva

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Restaurant? are 15 ani in pana mea, la 15 ani o duci la restaurant? Du-o la o gogosarie, iei o gogoasa, o sticla de suc, la un pub ceva, auzi la ei 100 de lei, 60 de lei. Pai ce facem?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Poftele prin magazine" laughing Prietene, au 15 ani, spune-mi c-ai glumit.

| JulyDreams a răspuns:

Ia suficient cât sa nu stai cu gândul la bani, dacă se poate.

| Demetrov a răspuns:

Eu la prima intalnire am optat pentru ceva mai clasic ( o ceainarie )

| DodelAS a răspuns:

Ia cat iti trebuie pentru tine si vreo 5 lei in plus. Presupun ca e prima data cand iesi cu ea si daca iti cere ceva ii zici "poate data viitoare, daca esti cuminte"winking. Asta mi-a spus-o un prieten care e la facultate.

| Plato a răspuns (pentru DodelAS):

Deci asa, ca la un catelus? laughing bine de stiut

| made1234 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa îți iei toată averea cu tine. Depinde unde mergi, dar totuși nu cred ca vei plăti tu tot ce probabil veți cumpara.Asa ca îți poți lua câți bani consideri necesari