| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva in neregula sa-i spui iubitei pe nume?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă n-o deranjează normal că nu, dar dacă e genu căreia îi plac alinturile o s-o cam deranjeze

| darrio2007 a răspuns:

Da, daca ii spui alt nume. Mai ales cand esti langa ea noaptea, in somn.

| alina2k18 a răspuns (pentru darrio2007):

Hăhăhăhăhă big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Intreba-o pe ea, vezi ce prefera!

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca e o problema sa ii spui pe nume, doar ca eu una nu sunt obisnuit sa ii spun persoanei iubite pe nume, si nici nu prea imi place sa mi se zica pe nume.Eu sunt mai pisicoasa de fel si nah.

| Sofer a răspuns:

Tu poți sa ii zici și pe nume dacă o cheama. Ex: Maria, Ana.

| gemeni6226 a răspuns:

Adica? In loc sa-i spui Maria sau Ana ii zici Popeasca? Mie nu mi-ar placea in nici un caz ca in loc de prenumele meu sa zicem Ana sa m-i se zica Popeasca sau Staneasca. Chiar m-ar ennerva sincer.

| Endoryus a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca-i place numele pe care-l are happy

| TheGentleman a răspuns:

A striga pe cineva pe prenume, mai ales o doamnă, este semn de impolitețe.

| oz_1736 a răspuns:

Eeeeeiii, aici e vorba de dulcegarii gen: inimioara, pui etc. Eu nu vad nimic in neregula, dar depinde de pretentia ei. Ori te dai tu dupa ea, ori ea dupa tine