| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Salut TPU. In perioada asta am avut mai multe experiente cu niste fete din medii si cu caractere diferite sa fie clar. Cu toate ca aplic vorba aia : "Dupa femei si dupa tramvai sa nu fugi niciodata" as vrea sa inteleg cum au gandit fetele alea. Hai s-o luam in ordinea intamplarilor.

1. Cu prima fata (e fotograf la nunti, editeaza videoclipuri, etc etc intelegeti voi) vorbeam de ceva timp, ne-am vazut de cateva ori. A decurs totul ok, m-am comportat super ok, educat, bomboane, trandafir de la a doua intalnire, etc etc (am lasat 50 % din soldat acasa laughing ). (Ne-am cunoscut pe net daca asta are vreo importanta). Fata m-a placut si mi-a aratat asta prin semnale clare (deci aici nu sunt dubii), cireasa de pe tort pentru ea a fost cand a aflat ca sunt german (cu toate ca mi-a zis din prima ca am accent strain si m-a intrebat daca sunt roman) plus culoarea ochilor care in momentele tandre se schimba, din caprui se fac verzi (la fel si cu parul, cand ma enervez tare se face mai roscat) si nu de multe ori o prindeam cum se uita in ochii mei special pentru a vedea schimbarea culorii. A mai ramas putin surprinsa cum desi atunci cand isi schimba culoarea ochii isi pastreaza acea tenta de duritate (pentru mine e ceva normal, pentru ea a fost ceva nou) si din vorba in vorba am discutat si despre joburile noastre, eu i-am zis de armata si ea mi-a povestit despre ce si cum se face la nunti (destul de plictisitor sincer), in schimb cand am inceput eu sa povestesc despre jobul meu a fost de-a dreptul captivata. In fine, s-a ajuns la "mozoale" de la a doua intalnire, mana pe fund, chestii de genul (nu, n-am ajuns in pat cu ea laughing )
Si ultima oara cand ne-am vazut totul decursese super ok, pe seara ea trebuia sa mearga la o prietena si am dus-o cu masina la fata aia. La final m-a sarutat pasional si a zis ceva in genu: "Asta ca sa te faca sa vii si maine la mine".
In gandul meu : "Ba clar m-ai convins".
Un detaliu destul de important cred eu este ca eu unul nu am pus nici un pic de sentiment si suflet in toate chestiile astea (la sarutat si la pus mana pe undeva am jucat bine in schimb laughing) adica daca nu-mi mai dadea mesaj deodata ma durea fix la basca. Si din seara aia n-a mai dat mesaj si cand am intrebat-o cum de a raspuns: "Ultima oara cand ne-am vazut am simtit ceva ce nu merge".
Am zis ca ok, mersi ca mi-ai zis si asta a fost.

2. La o zi dupa ce am lasat-o pe prima fata la prietena ei am inceput sa vorbesc cu alta fata pe Facebook (am vazut-o ca arata bine, am dat cerere si m-am bagat in seama inteligent si deloc surprinzator fata mi-a raspuns) si am vorbit noi ce-am vorbit pana ma uit oleaca mai atent la profilul ei si vad ca are prieten si pun si o intreb :

-Cum de mi-ai dat accept daca ai iubit?
- Ehh si tu acu... Pur si simplu am dat
In gandu meu : Aaaa deci cu un "specimen" din asta avem de-a face... buuunn, hai s-o jucam si vedem ce iese.
Bai si la fel, din vorba in vorba ajunge si-mi spune ca a facut cu maica-sa prajitura si ca e singura acasa. O intreb care e mai dulce, ea sau prajitura si ea imi raspunde ca trebuie sa le gusti pe ambele ca sa vezi.
Boon, aparent Germania joaca in deplasare mi-am zis. Mi-am pus niste haine la mine, uniforma (ca urmatoarea zi eram de serviciu), prezervative obligatoriu si dus am fost. Ea statea la 1 ora de mine asa ca mi-am pus frumos ghiozdanul in masina si dus am fost.
Ajung la ea, vorbe vorbe, mananc si prajitura, o "gust" si pe ea laughing si intr-o pauza de "degustat" punem si vorbim mai mult despre noi (aprofundam ceea ce mai discutasem pe net, adica nu eram chiar straini straini).
Si o intreb daca iubitul ei stie ce face si mi-a aratat o poza cu el. Fata de copchil, 1 70, slab ca batul, la facultatea de mate (adica era clara treaba).
Si imi spune fata: N-o sa afle plus ca daca e de ceva nu patesti nimic, uita-te la tine si cat e el (eu animal de 2 m si suta de kile lejer), la care eu : Apai cu un dos de palma ti-l trec strada lejer laughing

Dupa aceea mai vorbim noi ce vorbim si reincepem degustatul si mai apoi ajungem in pat. Bai si in timpul actului ii suna telefonul si vad ca era iubitul ei. Ma opreste asta, ii raspunde asta si normal ca nu m-am putut abtine si am penetrat-o si in timp ce vorbea cu ala la telefon si il mintea ca ea e la bunica ei si trebuie sa aiba grija de ea (ca sa vezi ce poate sa faca "dracul" rolling on the floor ). Dupa ce termina imi da o palma usor si ma intreaba: Ba ce naiba, daca se prindea? la cere eu : Nu-mi pasa, daca venea ii dadeam cu ceva in cap si gata. Ii iau telefonul si-l arunc intr-un colt al camerei sa nu ne mai deranjeze si ne-am continuat treaba (si ce treaba a iesit ohaaa).
Am dormit la ea in seara aia si spre dimineata cand sa plec la munca am mai luat-o odata si dupa ce fetei ii tremurau picioarele si dupa 3 org@sme per total am plecat cu zambetul pe buze. Chit ca am ajuns mai mult zombie la munca de s-au mirat astia ce-i cu mine dar minciuna cu dormitul rau a functionat big grin

Fata de atunci nu mi-a mai dat mesaj si m-a lasat in seen.

3. In timpul serviciului am mai dat cereri pe Facebook si am ajuns sa vorbesc cu o fata mai uratica ce-i drept (de la 1 la 10 era de un 4 cu indulgenta). Si de plictisit ce eram am zis sa ne vedem cand ies de la munca. Ea accepta si ma intreaba daca n-as vrea sa mergem (tineti-va bine) la o MANASTIRE unde e destul de linistit sa discutam si sa ne cunoastem mai bine acolo.
In gandul meu ce-am zis : "Gata, is chemat la judecata? rolling on the floor" si accept.
Vorbim noi ce vorbim si cand ies de la munca (sters-o acasa cu o ora mai devreme sa ma pregatesc si sa beau si o cafea) merg si ma vad cu ea.
Acel 4 era bine meritat ca nu era mai frumoasa in realitate decat in poze si deja ma gandeam cat poate sa dureze ca sa ajung acasa sa fac ceva ce-mi place.
Pe drum deschidem amandoi subiecte de discutie (la capitolul asta a fost ok, trebuie sa recunosc am avut ce vorbi cu fata) si trece surprinzator de repede timpul pana la destinatie.
Odata ajunsi acolo punem si intram (ea cu capul plecat facandu-si cruce, eu cu umerii in spate, spatele drept si cu barbia sus. 2 extreme), vizitam manastirea ca era destul de mare, au si gradina zoo pentru copii si un lac, adica aveai ce vedea. Discutam despre noi (ea se despartise de o luna jumate de iubitul ei pentru ca a trecut de la catolicism la o secta si voia sa o bage si pe ea acolo plus ca devenise un caracter naspa si nu l-a mai suportat). Raman oleaca surprins de chestia asta dar ascund rapid mirarea si continui discutia despre mine, ii mai zic ce am facut, despre mine in general, etc etc. La fel asculta cu mare atentie si incepe sa-mi dea tot felul de semnale cum ca se simte bine in preajma mea (si un Ivan chior ar fi putut vedea chestiile alea). Ne ridicam de pe banca unde statusem si mergem sa ne mai plimbam, ea ma ia de mana, eu accept si continuam plimbarea. Mai stam, mai radem noi ce radem si la un moment dar in timpul plimbarii ne intersectam privirile (eram undeva doar noi doi) si mi-am urmat instinctul care-mi zicea " I-a si pup-o ). Am tras-o frumos spre mine, ne-am sudat buzele si fata a "percutat" exact asa cum trebuie, a raspuns la sarut cu alt sarut pasional si se mai baga si in mine, moment in care mi-am bagat picioarele in ea manastire si i-am pus mainile fara rusine pe fund (n-a reactionat urat, ba din contra) si dupa am bagat si mainile pe sub fusta (da da stiu stiu nu-i frumos dar sincer nu mi-a pasat si nici acum n-o fac).
Dupa chestia asta punem si plecam si cum se strica vremea a zis sa o duc acasa. Am dus-o acasa si ne-am luat ramas bun unul de la altul si a zis ca i-ar face placere sa ne mai vedem.
Dupa aia n-a mai dat mesaj (si nici nu mi-a pasat ca la fel, n-am pus sentimente si nici suflet in toata chestia asta).

Ok, deci toate 3 au avut in comun niste chestii :
-Au ramas surpinse placut de "abilitatea" asta a mea cu ochii
- Le-a placut ca am fost hotarat si cu tupeu
- Nu a dat niciuna vreun semn ca nu i-ar placea in vreo clipa compania mea sau sa ca am facut eu ceva gresit

Si totusi nici una n-a mai dat nici un semn.

De ce?

Multumesc daca ati citit tot. Dau funda si voturi

47 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am intrat sa citesc comentariile, sunt 2 (3) tabere pe aici

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Drimmero):

Da raspuns nu? Chiar sunt curios de opinia ta

| Drimmero a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ca o fi real, ca n-o fi e treaba ta, pot exista bine merci situatii d-astea, te ajut ca esti baiat finut si n-am nimic cu tine.

Ideea care e, cum ti s-a mai zis pe aici poate ele s-au grabit si voiau sa te mai cunoasca, poate nu sunt sigure pe ce simt ele, poate intuitia lor a fost buna, poate si-au dat seama ca nu te plac, next pana iti gasesti aleasa. Daca veneai sa le iei cu tancul de acasa se udau instant, trebuia sa incerci : D

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Drimmero):

Dupa cum am spus si la altii... Nu-mi irosesc timpul scriind niste minciuni. Ce as avea de castigat de la ele? Nu sufar de nebagare in seama sau mai stiu eu ce.

" te ajut ca esti baiat finut si n-am nimic cu tine" aici citezi din ilikebounti ( sau cum naiba se mai scrie )? laughing glumesc si eu

Oricare ar fi fost motivul eu n-am cum sa-l aflu ca n-am cum sa intru in mintea lor acum sa le citesc gandurile.
Lasa tancul ca nu rezolvam nimic cu el laughing mai mult ca sigur au ajuns in punctul ala de care zici si fara tanc. Oleaca de tupeu, o discutie buna si niste atingeri fac "minuni" laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

La faza cu tramvaiul, uneori merge de fugit dupa el. La gagici, cam de acord. Pina la urma sintem devansati numeric, deci no rush. happy
1. In concluzie, nu ai jucat bine. Instinctul feminin sau muma ma-si. Oricit de perfect ni s-ar parea noua ca jucam sau - si mai nasol - cand punem suflet si avem impresia ca totul e perfect, pentru ele nu e. Daca nu au nici un motiv sa nu fie, nu conteaza. Gasesc ele unul. Daca nu pentru ce ai facut deja, pentru ca stiu ele ca o sa faci cindva ceva...
2. Nu ai zis exact cum a fost contorizarea. 3 in total, 3 tu, 3 ea? Probabil o fi ocupata cu matematicianul more or less. Asteapta-te sa te mai caute. Totusi nu prea curand. Probabil i-ar place sa te tina de f*ck buddy, dar nu prea des ca sa nu i se aprinda calciiele prea tare si sa ii dea de banuit tocilarului. big grin
3. Hai ca incepe bine. Daca are si costum de maicutza pe acasa... no bun asa, merge si fara costum. Daca nu a dat mesaj, da-i tu. Pare cea mai de comitet dintre toate, desi faza cu bisericeala s-ar putea sa se amplifice in viitor cindva. Decit una de 10 cu care nu ai ce discuta...

Concluzia: Nu te astepta sa dea ele semn. Arunca-le cate o invitatie undeva/cindva si vezi cum percuteaza.

| Freya1 a răspuns:

Probabil fata a simtit ca nu se infiripa nici un sentiment in sufleful tau si a considerat că mai bine se retrage. Uneori un comportament considerat aparent normal pentru tine, poate fi un comportament rece sau rigid pentru alții.
Plus faptul că oameni mai stau uneori si analizează situația, iar daca simt ca se îndrăgostesc dar situația in sine li se pare complicată renunță.

La a doua nu vreau sa comentez.

Lucrurile astea se mai întâmplă, de fapt pe alocuri sunt chiar frecvente si pe alocuri normale pe la întâlnirii daca oameni se plac sau atrag.Asa ca...

Pentru ca sunt fete. Fetelor le place sa fie bagate in seama, sa primească atenție și nu insista pentru ca se simt prost foarte usor.Simplu.
Sau,au realizat ca nu te chiar plac, dar având în vedere că a-ți fost la intalnire s-au lăsat duse de val fara sa dorească să se mai repete.Le-au perceput ca pe un fel de aventuri.

| Catrice a răspuns:

1. ( am lasat 50 % din soldat acasa laughing ) asta e baiul, a văzut ca nu ești romantic, prea dur pentru eahee hee
2. Logic ca atât a vrut. Noaptea si gagicuwinking
3. Mănăstire cu zoo și lac...ah catolica, se explica. Uuu păcătosulehee hee
Mama zici ca am citit pоrn...sau pe ala de ii băga banana în gura lui Ramona... ești tu cumva?!
Fete politicoase ce sa zic, le-o plăcut da' nu ești de ele. Maxim faci cat un prieten.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Catrice):

Cred ca vrei sa zici de Roxana ( asa o chema parca ) Bebenco ( aia care a facut-o cu mai multi dupa ce a fost drogata de aia ), si nu, n-am nici o treaba cu aia si nu cunosc nici o Ramona.
Mai da, intr-adevar fetele au fost ok, la fel si eu. Nu-i problema, oricum nu cautam ceva anume, am mers unde m-a dus curentul sa zic asa

| Catrice a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nici nu o știu pe Roxana aia...e o carte citisem câteva capitole acum ceva ani - suge-o Ramona.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Catrice):

E un caz mai vechi, mi se pare ca eram prin liceu cand am auzit de ea. Si de cartea aia am auzit si am folosit titlul in niste vorbe de ale mele dar de citit nu am citit-o ( cu toate ca mi-a fosty recomandata de cateva ori )

| OldSoul a răspuns:

Nimic din ce ai relatat ca ai facut tu cu referire la aceste fete nu arata ca ti-ai fi dorit ceva serios, iar daca asta au observat si ele, ce rost ar fi avut sa-ti dea mesaj?
Desigur, exista si varianta ca ele sa fi asteptat mesaj de la tine.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru OldSoul):

Cu prima nu am pus sentiment si suflet dar daca se ajungea mai departe si era totusi sa fim impreuna investeam usor usor. Am fost ranit ca am dat cam mult deodata si nu mai vreau sa ma "frig"
Cu celelalte chiar nu am vrut nimic ( cel putin a doua... ) au fost niste poame cu care chiar nu aveai ce face ( sau eu cel putin )
Tot ce e posibil

| Emma30555 a răspuns:

Concluzia poate fi ca atunci când un om e prea plin de el nu prea mai vede semnalele atât de corect.

| Zuzu1991 a răspuns:

Mai scrie cinciSHPE romane, poate, poate le citeste cineva
dar nu eu, am citit prea multe la viata mea

deci, nu fugii dupa femei, stai singur la o mana moarta, ca e internetul plin de p0rn si nu ai nevoie de femeie... successsssss!

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Zuzu1991):

Daca asta ai inteles din tot ce am scris e clara treaba... Du-te si te culca ca ti s-au impartit pijamalele.
Daca totusi n-ai citit zi-mi si mie de ce vi aici si comentezi?

| mastadont a răspuns:

Așa cum tu nu ai simțit nimic pentru ele probabil că nici ele nu au simțit nimic pentru tine și au hotărât să nu continue relația. Deși cu a doua poate mai ai șanse dacă o prinzi fără prieten, dar doar la sex, nu te aștepta la relații.

| dinaprilie a răspuns:

Nu am citit tot. Nu vreau nimic de la tine! laughing

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru dinaprilie):

Atunci de ce ai raspuns?

| dinaprilie a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pentru ca se poate. discutii si pe langa subiect..de haz asa nu e voie la tine? Asta e stilul latin, mai si pe o ironie..ca viata e oricum dura...

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru dinaprilie):

Ai categoria conversatii pentru "figuri" din astea. Is militar, nu ma impac asa bine cu hazul. Ironii mai fac ce-i drept.
Like pentru ce ai scris ca viata e dura dar totusi trebuie sa iti zic ca oricat de dura ar fi avem posibilitatea s-o modelam ( cu anumite "limite" asta clar )

| dinaprilie a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

U are militar..iti place sa te joci the ultimate game. bucura-te de viata..accepta ca este si din astia ca noi care gasim sa umplem anumite goluri inerente.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru dinaprilie):

Da, viata m-a invatat ca trebuie jucat la extreme, ori iese ori nimic. Si am ajuns sa traiesc altfel viata mai ales ca era s-o pierd de atatea ori ( sa loveasca un cartus la o palma de capul tau in blindaj cred ca te face sa vezi viata altfel ). Si doamne fereste, n-am nimic cu nimeni, oricum impart populatia in 2 si anume militari si civili si n-am nimic cu nimeni atat cat nu-mi face nimic

| dinaprilie a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mult noroc atunci daca e cu pac pac..succes la supradozele de adrenalina. Civilian out!

| WolfgangKreutzfeldt explică:

Consider ca nu mi-am irosit timpul deloc pentru ca am intrebat ceva real, caut niste opinii la o dilema. Daca minteam atunci era irosit pentru ca puteam bine mersi sa dorm ca la 5 jumate is in picioare

Totul la mine e diferit, de la asemanare, la situatia din familie, la cariera, experiente traite, etc etc. Daca vrei sa fii din turma nu te opreste nimeni. Eu un cuvantul "normal" al zilelor noastre nu ma inteleg deloc

| WolfgangKreutzfeldt explică:

Poate sunt, eu unul nu ma consider asa. Adevarat e ca din "tribune" lucrurile se vad diferit fata de cum vede jucatorul din teren.
Oricum am fost facut in moduri si mai urate de atat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu au dat niciun semn?
''nici nu mi-a pasat ca la fel, n-am pus sentimente si nici suflet in toata chestia asta''
De astawinking

Intuitia lor a functionat bine. Si imaginatia ta a cam exagerat dar e alta poveste

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru anonim_4396):

Chiar n-am nici cel mai mic motiv sa ma apuc de tampit sa scriu fabule la ora asta tarzie. Adica pe bune de ce mi-as irosi timpul scriind prostii pe aici? Ca le povestesc asa asta da... e chestia mea dar de inventat sau de mintit chiar nu m-am apucat ca nu vad rostul. Is mai diferit de restul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ai raspuns facind apel la logica si ratiune. Cam rare astea pe aici. Problema unora e ca la faze de genul mai ca le-ar place sa fie povesti ca sa se simta ei un pic mai bine. happy P.S. Problema oricarei povestiri de genul celei din enunt - care reflecta fix realitatea pe aici e ca, spre deosebire de banalul cotidian in care se zbat majoritatea romanilor, are o pata de culoare. In concluzie, e poveste, sigur nu exista asa ceva. Nu conteaza ca e despre sex, succes in viata, sau cum s-a intilnit cineva cu o ursoaica cu pui noaptea pe munte si a supravietuit sa zica povestea.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru GabiDumitrescu):

Ma jur ca asta e raspuns de oscar. Mai multe voturi pozitive nu iti pot da si funda o mai tin sa vedem ce si cum mai apare pe aici. Multi traiesc intr-un cotidian care pe mine m-ar omori. Sunt altii mai "speciali" pe aici si tu o stii spre deosebire de multi de aici.
Am facut poza la raspuns, atat de bun a fostwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Hai lasa-l bre ca recent plangea pe aici ca nu are curaj sa se bage in seama cu o fata in parc

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru anonim_4396):

Dupa ce stai si reflectezi la niste chestii si lucrezi oleaca la felul in care vezi viata si mai ales in momentul in care constientizezi cu adevarat ca nu ai ce pierde... Atunci e momentul in care poti face orice. Bun, aveam unele emotii la capitolul ala. Acum merg si le bag in seama si pe strada intr-un mod elegant si frumos fara probleme. Ce poate sa mi se intample? Nimic laughing
Hater ordinar ce esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu sunt hater, mi se pare brusca schimbarea

în 22 Iunie | ObergefreiterJosephPorta a întrebat:
Salut TPU. Spuneți-mi și mie cum naiba scap de timiditatea de a vorbi cu fetele de la care as vrea ceva? Adică un nr de telefon, o întâlnire, ați înțeles voi.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru anonim_4396):

Tupeul il aveam si inainte, doar ca ma parasea in anumite conditii. Schimbarea asta se datoreaza unui proces de gandire, unor oameni de nota 10 si mie mai ales ca am putut trece si peste acest ultim "obstacol"

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pozeaza, inrameaza. Prinde bine un Oscar, sa am si eu hoarda de groupies care sa ma fugareasca prin oras cerind semnaturi pe o tzitza. big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da breh, problema era de abordare initiala. La o adica si mie mi-e adesea greu sa intru in vorba cu persoane necunoscute, indiferent de sex, si e o problema pe care o au multi dintr-un motiv sau altul. In alta ordine de idei, dupa ce ai stabilit niste puncte comune, nu e mare filozofie sa ajungeti sa ocupati niste spatiu in acelasi timp. P.S. Noroc cu internetul pentru multi/multe. Bine, pentru unii muma, pentru altii ciuma.
P.S. 2 - si ultimul - Hai sa vedem ce avem de cistigat sau de pierdut daca: 1. El tromboneste si noi il credem. 2. El tromboneste si noi nu il credem. 3. El spune adevarul si noi nu il credem. 4. El spune adevarul si noi il credem.

| geoconda a răspuns:

Păi e doar în mintea ta ce crezi că au crezut ele despre tine. De ce te-ar mai cauta?! Uite cate ai facut! Esti nebun laughing

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru geoconda):

Cand un om iti ofera niste mesaje corporale involuntare ( de ex cand se joaca fata cu parul cand e langa tine, cand se da sa stea cat mai aproape de tine, etc etc... Nu poate insemna decat ca te place )
Nu ma intereseaza daca ma mai cauta sau nu, cum au venit astea o sa vina si altele. Eu era mcurios de cum au gandit ele toata treaba in fiecare caz in parte.
Si ce am facut asa rau? laughing Zici ca l-am impuscat eu pe Ceausescu

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

big grin Obsedat sexual, meriți să arzi în focul iadului pentru ce ai făcut. happy Și eu sunt păcătos și gay și i-am făcut laba la cineva pe jumătate : )) dar tu îi întreci pe toți. Mai bine te pocăiești, ești mizerabil. Viața ta e un haos. big grin

Daca si eu sunt obsedat sexual... Man cand treci prin niste chestii si "dansezi" cu moartea iti bagi picioarele si nu mai ti cont de unele chestii. Daca fetele au vrut si au dat semnale ca vor unele chestii prost as fi fost eu daca nu as fi actionat. Nu-s mizerabil, is doar militar autentic pur sange. Si da, viata mea e un haos... M-am nascut in haos, am crescut cu haos si totusi am ajuns bine.

| CassiusAlexander a răspuns:

Băi nu știu ce au avut fetele astea căpcăune, dar poveștile sunt GENIALE! laughing Mi-am făcut lectura pe seara asta, mai aștept!
Nu era gata fetișcanele de așa mafiot

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru CassiusAlexander):

Bai, intr-adevar am eu o bere cu lamaie la bord dar totusi la ora asta n-am chef de compus povesti ca nu-mi iese oricum as da-o. Ca le povestesc in felul asta da, aici e meritul meu dar nu vad de ce mi-as irosi timp din viata scriind o minciuna ( sa mai fie si de atatea randuri )

| InYourPants a răspuns:

Pentru ca nu le-a pasat si nu au pus sentimente si nici suflet in toata chestia aia.

| gritt a răspuns:

M-ai pierdut la ''parul, cand ma enervez tare se face mai roscat''.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gritt):

Are leduri

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru gritt):

Cand ma simt bine cu o persoana ochii mei isi schimba culoarea ( din caprui se fac verzi ). Asa si cu parul... eu fiind roscat atunci cand ma enervez tare de tot parul isi schimba nuanta adica se deschide la culoare. N-am scris in intrebare ca sunt roscat, aici e vina mea

| gritt a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ochii se schimba in functie de lumina, dupa cum se modifica pupila. Cu parul ce se intampla? Intra in priza pigmentul? Explica-mi te rog, nu am auzit asa ceva in viata mea. Si am parul roscat deschis

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru gritt):

Stiu si eu ca se schimba in functie de lumina oleaca acolo dar la mine din caprui se duc in verde ( de la exterior spre interior ). La faza cu parul nu prea am ce sa iti explic... Is roscat mai inchis la culoare si cand ma enervez extrem de tare parul isi schimba nuanta si se face rosu mai deschis, aprins. Daca ajuta la ceva cand eram mai mic eram roscat deschis, genul ala spre portocaliu. In rest nu stiu, asa sunt eu