| AdyIndia a întrebat:

.. Intrebarea mea este, de ce ma simt atras de femei mult mai mari decat mine de femei in varsta, nu va gaditi la femei de 50-60 de ani. laughing 30+ iar eu am 19 ani, eu nu simt nici macar o atractie pentru fetele de varsta mea, chiar nu ma intereseaza acele fete, de ce se intampla asta? Ajung sa le cunosc si cand le cunosc ba chiar aflu ca are si copii... straight face

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Toti ne simtim atrasi dar nu e problema, o sa cresti si iti trece. Fetele de asemenea se simt atrase de barbati maturi, dar le trece.Probabil te atrage si aspectul si gandirea care difera de gandirea pustoaicelor din zilele noastre. O femeie nu e femeie doar fizic, e nevoie si de o gandire matura si sanatoasa, altfel ramane o pustoaica mai batrana.

| Alexandru10000 a răspuns:

Chiar nu pot sa-ti explic!
Dar cand vei avea varsta aia mai in colo vei intelege singur!