| ExDark123 a întrebat:

m-am certat cu prietenu meu cel mai bun deci asa s-a intamplat eram noi pe mess si a zis ca se duce sa joace league of legends si i-am zis ca joc si eu si ne-am bagat s-a jucat un meci cu boti noi eram in echipa si el inainte sa inceapa jocul a zis ca era pro ca avea lv 30 si eu nu-l credeam ca nu stia niste lucruri esentiale din league of legends si pe parcursul meciului eu am fost mai bun decat el ca joc de mai mult timp eu aveam lv 16 el 2 si am facut mai multe killuri decat el si el s-a suparat tare dupa aia am mai jucat un meci eu vs el si l-am lasat sa castige sa nu mai fie suparat pe mine apoi mai tarziu dupa ce ne-am mai jucat i-am zis adevarul ca nu il mai suportam cu lauda lui si am jucat un meci si l-am batut si el s-a ofticat zicea ca am skin si skinul iti da bonus eu care joc de 4 sau 3 ani league of legends ii ziceam intruna ca nu e bonus la skin pe erou si acum nici la telefon nu-mi mai raspunde pe mess mi-a dat ignor si pe hamachi a parasit reteaua unde eram si acum n-avem cum sa vorbim ce sa fac ca vreau sa ma impac cu el? cea mai buna solutie funda

Răspuns Câştigător
| Preda93 a răspuns:

Pur si simplu lasa-l sa se creada bun... si o sa va impacati maine poimaine probabil...

20 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si eu ma mai cert cu unu in legatura cu DotA, dupa 5 minute ma suna mereu "mai facem un meci"?laughing Pur si simplu nu vrea sa inteleaga ca eu aleg erou cu care se sta la pandit, ca nu pot sa folosesc skill-urile oricand.Consuma prea multa manacrying

Este mai bine sa joci singur daca atunci cand va certati ramaneti asa mult timp.

| Ace77 a răspuns:

Frate eu am un prieten la fel, a jucat de 3 luni lol si ma tot ruga sa ma apuc mie mi se parea o porcarie(acum e jocul meu NR1)da am zis sa incerc el avea 2 conturi, de 17 si 18. Din primul meci in care am jucat il luam cu mult si el avea un cont de 30 cu multe carctere skinuri...(primit desigur) si uite ca eu fiind mult mai bun decit el, nu s-a suparat bachiar ma laudat...(el e mai varza la jocuri)da uite ca el nu s-a suparat! SCZ ca iti zic da prietenul ala al tau e un milan nenorocit ce dracu iti pasa asa mult de el dal dracu de laudaros se lauda degeaba fa-ti prieteni adevarati!

| tarik44 a răspuns:

Fa-ti un alt ID. Baga-l la prieteni el sa te accepte. Lasa-i acolo un mesaj de scuze si spune-i sati scoata Ignore...

| ExDark123 explică (pentru tarik44):

Ma da tu macar ai citit de ce sa imi cer eu scuze?

| tarik44 a răspuns (pentru ExDark123):

Casa va impacati. Cere si tu scuze la misto iti scoate Ignore. Si gata va impacati, cei asa mare lucru?

| teo_7965 a răspuns:

Scuze cati zic dar "prietenul tau e foarte incapatanat, nul baga nici tu in seama si va vrea el sa va impacati

| ExDark123 explică (pentru teo_7965):

Nu mai suntem prieteni ca m-am saturat sa se dea mare si sa ma minta

| teo_7965 a răspuns (pentru ExDark123):

Eh bravo tie cred ca faceam si eu la fel

| teo_7965 a răspuns (pentru ExDark123):

Am si eu o problema la LoL dupa ce mi-l instalez si vreau sa ma joc apare o eroare gen : C:/Riot Games/League of Legends/lol.launcher.exe

This application has failed to start because te application configuration is inccorect.Reinstalling the application may fix the problem

Mi-am reinstalat Windows-ul recent si inainte de asta imi mergea.Mor de ciuda ca l-am instalat de 1000 de ori si nu m-am mai jucat LoL de o Samptamana. Daca stii ce i-as putea face, Te Rog eu ajuta-ma.

| ExDark123 explică (pentru teo_7965):

Si la mine a facut la fel dar cand s-a uitat varamiu a mers deci nu stiu ce are scuze

| teo_7965 a răspuns (pentru ExDark123):

Nu-i nimic ca am facut ceva si a mers dar acu cand vreau sa intru intr-un joc apare bug splat broken heart( si ma scoate din joc

| Mircea_Rodica_1970 a răspuns (pentru teo_7965):

Tu esti prost?! SAU TE PREFACI?! nomal ca nu merge nimic ca tiai reinstalat windowsu! cauta pe net s descarcati pluginurile de la java si toate programele esentiale ca window framework si altele...

| ExDark123 explică:

Shadow cu Alexandru sunt favoriti mei pentru fundita

| ExDark123 explică:

Preda a castigat a avut dreptate ne-am impacat dupa cateva zile

| Alexandru_Draganica_1998 a răspuns:

Nu te mai impaca cu el ca este ofticat, pana la urma este vina lui trebuia sa ti se adreseze mai asta cum fac sa fiu si eu asa bun da daca este but.Joaca si tu singur ca nu mori mai bine sa te enervezi, el sa se joace mariolaughing)

| RayleighRo a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=5272eef26464d856293048 cine doreste s ma ajute cu un cont de lv 5

| Andy1 a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau si ca iti ceri scuze ca l-ai jignit si poate va impacati voi sad imi pare rau ca v-ati certat. SI eu ce vrei sa-i fac daca s-a bagat la turete? Apropo ce erou aveai tu si ce erou avea el?

| ExDark123 explică (pentru Andy1):

Tu nai auzit n-am cum sa vorbesc cu el eu stau in sectorul 5 el 2 si in plus ma mintea ca el n-are poze si cand am dat sa gasesc prieteni cu yahoo pe facebook am vazut pozele si apropo el avea alistar eu ashe

| ExDark123 explică (pentru Andy1):

Si in plus dupa ce ne-am impacat iar ne-am certat ca iar m-a mintit si sa laudat deci eu am facut mai mult gold decat el a vazut si gta zicea intr-una ca el a facut mai mult e mai bun eu puteam sa il fac sa nu mai are nimic sa se laude da ca eram prieteni i-am lasat lui tot