| Dariuus2003 a întrebat:

Mama mea are un verisor din partea tatalui ei.Eu cu fiica verisorului mamei ce suntem? Dau funda

Răspuns Câştigător
| LoremIpsum a răspuns:

Vrei sa faci sex cu ea, aşa-i?

Îţi e verişoară de-ai doilea în limbaj popular, adică rudă în linie colaterală de gradul VI.

În concluzie, poţi "da acolo". Fir întins!

| Dariuus2003 explică (pentru LoremIpsum):

Vai... observ ca nu toti eroii poarta pelerine?❤ te pup bro ty

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Tot verișori, dar de un grad mai mic. Nu e neapărat sa fiți verișori de al doilea, sunteți așa doar daca părinții voștri sunt verișori primari.

Răspuns utilizator avertizat
| abcddcba a răspuns:

Daca mama ta are un var datorita tatalui, automat tu ai un var datorita mamei sa zicem asa. Adica sunteti verisori, dar nu primari, ci de gradul 2. Daca mama ta avea un verisor de gradul 2 din partea bunicului ei, cu tine era de gradul 3, adica foarte indepartat big grin

| Heloooo366 a răspuns:

Tu si cu fiica verisorului, sunteti tot verisori de gradului 2

| Maddy11 a răspuns:

Nimic

| C4rm3nita a răspuns:

Verisoare de gradul 2 daca mama este verisoara primara