| Teodor_Gabriel_1999 a întrebat:

mi-am parasit prietena din motive familiare ...si na sunt cu ea impreuna de 3 ani si cum pot trece peste o despărțire sunt asa supărat cand ies cu prietenii, nu mai am chef de nimic si imi sta gândul numai la ea. Va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Motivul imi suna familiar:
In acesti 3 ani "ia" a invatat gramatica, tu NU.

Daca si tu te pui pe invatate, sa te ridici alaturi de ea, atunci poate vei avea din nou sanse.
Pentru asta ai nevoie de multa vointa, autocontrol si straduinta, sa demonstrezi ca POTI.

| sierra1 a răspuns:

Găbiță mamă,

1 e vorba de EA și nu "ia"
2 motivele sunt FAMILIALE și cu familiare

deci nu-i de mirare

| sofisis a răspuns:

Cati ani ai?

| Sekim a răspuns:

Salut
Daca iti este dor de ea si o iubesti, impaca-te cu ea. Nu va inteleg, de ce puneti intrebari stupide la care stiti deja raspunsul.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Esti in depresie. Mergi la psiholog