| Ciprian320 a întrebat:

...nu stiu ce e cu iubita mea de nu mai e ca inainte. Sa incepem cu inceputul. Am cunoscut-o prin niste prieteni, statea cu unul dintre ei. Mie mi-a placut de ea si ei de mine si a stat cu prietenul meu ca sa ajunga la mine. Ea imi spunea de fata cu el ca-i place de mine. Si asa ..peste 2-3 zile s-a despartit de el si s-a bagat cu mine, eu mai vorbeam cu o fata pe langa ea si ne-am certat si iar ne-am inpacat. Dar pe fata aia nu o lasaseam, vorbeam pe ascuns cand ea si-a dat seama ca vorbesc din nou cu ea a facut scandal si s-a dus la ea acasa, m-a despartit de ea si am inceput sa o iubesc acum am avut niste probleme au intrat mascatii peste mine in casa si ia a venit imediat cand a auzit si a inceput sa planga si mai multee... a stat in ploaie 4 ore si mai multe, acum eu o iubesc enorm si ea parca ma respinge, inainte faceam sex cam in fiecare seara acum si acum de vreo 3 zile ma respinge si se poarta urat, eu o intreb mereu daca ma mai iubeste si spune ca da, dar nu stiu ce este cu ea, suntem impreuna de vreo 5 luni.

Răspuns Câştigător
| Anonim075162839401 a răspuns:

Comunicatia intr-o relatie este foarte importanta! Vorbeste cu ea!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate are pe altul! Asa cum l-a jucat pe fostul pe degete, fiind in acelais timp si cu tine, poate repeta figura cu noua cucerire si pe tine te mai tine un pic prin preajma, pana se muta la celalalt.

| Mayhem666 a răspuns:

In primul rand, care este intrebarea?
In al doilea rand, invata sa scrii.
In al treilea rand, utilizatorul Tedy de mai sus are dreptate cu ce a spus, asa ca nu mai trebuie sa o spun si eu.
Si in ultimul rand, logica ta e distrusa, aproape ca mi-am distrus un neuron incercand sa-ti citesc intrebarea, care nu prea e o intrebare.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru Mayhem666):

Felicitari, pe mine ma cam pierdut

| mnbvf a răspuns:

Dacă gândești precum scrii, e grav.

| kandaraki a răspuns (pentru mnbvf):

Perfect de acord cu tine! buna imaginatie are, mascati, chestii. dar cum scrie, e grav rau!

| Valentinaldoilea a răspuns:

Dragostea nu inseamna picioare desfacute!
Ia vezi, poate a ramas insarcinata.

| Claudiu1905 a răspuns:

Deci nu te minte, te iubeste. Dar vrea sa te lase si cu cat te vede pe tine suferind mai mult cu atat sufera ea mai putin. Nu mai suferi, he, he. Las-o, poate nu dintr-odata, poate dupa mai multe impacari si despartiri, dar las-o. "Ca asa sunt ele, pasari calatoare"