| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. O prietena a mea a incercat sa fie player si sa se joace cu prietenul meu si el si-a luat filme grav cum ca o sa fie impreuna, o sa faca nu stiu ce (el avand 16 ani si ea 18 rolling on the floor ) si chestia e ca a prins sentimente destul de mari catre ea si fata se juca cu el. Au existat niste discutii intre noi 3 (eu, el si cu fratele fetei) in care ne-am contrazis cum ca baiatul cu sentimentele a fost prost ca s-a atasat emotional de ea, (fata cica ii spusese de dinainte ca nu vrea nimic cu el dar dupa cateva zile incepuse din nou cu fazele astea) si ca problema a fost la el, ci nu la fata fiindca a dat sperante si motive de relatie degeaba. Eu am fost si o sa fiu in continuare pe a doua varianta si vreau sa va aflu parerea fiindca nu vreau sa fiu prost facut atat de fratele fetei cat si de el (baiatul care inca nu si-a dat seama... deci ca sa vedeti la ce nivel de simp a putut sa ajunga incat sa se invinovateasca pe el singur in loc de fata). Multumesc pentru timpul acordat cititului!

Răspuns Câştigător
| CtBogdan a răspuns:

Pfoa. ce face League of Legends din oameni

| roach999 a răspuns (pentru CtBogdan):

rolling on the floor)))))))) de unde stii ca ma joc?

| CtBogdan a răspuns (pentru roach999):

Pentru ca in LOL intalnesti cel mai des copii + ca e gratis si nu-ti trebuie pc performant.
Deci e la indemana unui prunc.

19 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... pai si daca iti zicem ca tu ai dreptate sau nu, cu ce te ajuta pe tine? (asta daca nu esti tu acea persoana)
Nu te prea ajuta. Sau na... ai dreptate. Ce urmeaza?

Indiferent, daca s-a intamplat asta, sa fie sanatos, i-ai explicat, nu intelege, treaba lui. Tu incearca sa iti vezi de treaba ta in continuare.

| roach999 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Multumesc, acum ma simt indeplinit emotional.

| johnnny123 a răspuns:

As vrea inapoi minutul din viata pe care l-am irosit citind "intrebarea" asta.

| roach999 a răspuns (pentru johnnny123):

Akuhma til dau printzhule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slaba boaba bro

| Adrian5575 a răspuns:

El e de vina pentru ca a continuat sa o placa, chiar daca ea i-a spus ca nu vrea nimic serios. O sa treaca el mai departe. Asa e la varsta asta, te indragostesti fara sa tii cont de nimic.

| roach999 a răspuns (pentru Adrian5575):

Pai da frate dar faza e ca ea inca a mai continuat dupa ce a spus treaba aia, a si zis ca s-a indragostit de el pe parcurs.

| Adrian5575 a răspuns (pentru roach999):

Pai asta inseamna ca se iubesc amandoi. Sa se puna intr-o relatie si gata.

| roach999 a răspuns (pentru Adrian5575):

Ea nu l iubeste, decat se joaca

Răspuns utilizator avertizat
| Ødegaard a răspuns:

Cine ar sta sa citească porcăria asta până la capăt

| roach999 a răspuns (pentru Ødegaard):

Cred ca iti dau funda, am de ales intre ala cu 3 ratati si asta. ma mai gandesc laughing))

| Adrian5575 a răspuns (pentru Ødegaard):

Eu am stat, din pacate sad

| Ødegaard a răspuns (pentru Adrian5575):

Meriti funda

| unomdeosebit a răspuns:

Nu am inteles nimic