| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Sa zicem ca un om care a trecut prin multe greutati la viata lui si care a suferit in copilarie, ar putea iubi pe cineva doar ca sa se simtea si el implinit sa-si o piatra de pe inima chiar daca nu va sta cu acea persoana doar pentru putin timp.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți spun eu că n-ar putea. Fiindcă nu o să-l bage nici o femeie în seamă. Așa că... de unul singur nu văd cum.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrea si insista prinde ceva dar daca nu vrea ramane singur

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice experimentare de aceasta natura, in prima faza poate fi considerata benefica. Numai in timp se va putea dovedi daca este valabil si in cazul dragostei si al iubirii, proverbul potrivit caruia ''pofta vine mancand''. In concluzie doar incercand iti vei da seama daca ceea e ai gasit/nimerit se si potriveste dorintelor, aspiratiilor si viselor tale. Succes!

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa fi avut neaparat greutati ca sa simta nevoia de iubire.

| gabriielaaa a răspuns:

Da se poate