| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 14 ani si am o colega de care imi place foarte mult de ea. Fata asta e aproape cea mai desteapta din clasa, si eu dar nu asa. (Si cea mai "buna", daca stiti la ce ma refer)
Ok deci eu in fiecare pauza ii pun mana pe fund o strang de el(dar de foarte multe ori), cateodata ii bun mana si pe sani ( voi baietii stiti laughing ) dar ea nu zice absolut nimic. Doar cand o iau in brate si ne atingem zonele intime zice doar "Lasa-ma in pace" numai asta zice atat, si incearca sa scape, adevarul e ca si eu cand o iau in brate o strang mai mult de gat si nu poate respira, dar e ok laughing) dar ea nu reuseste sa scape, si ii dau drumul doar cand se trezeste (gogu).
Si colegii mei incearca sa o ia in brate si sa-i puna mana pe fund dar mai subtil, adica o ating foarte putin.
Mai am un coleg, care el zice ca are prietena(care e foarte idiot si cam toti ne batem joc de el) pe fata aia o ia in brate si se joaca cu ea, dar ea nu zice nimic, si fetele celelalte se au bine cu el...adica el e obsedat, i-a dat pana si putin camasa de pe ea si i-a vazut sanii...Si eu i-am vazut laughing
Hai sa nu mai scriu atat de mult ca deja fac un roman intreg.

Eu sunt un baiat amuzant, care nu oricine isi bate joc de mine, destept, nu sunt deloc timid, dar problema la mine este vorbitul, nu stiu sa vorbesc cu fetele pentru ca eu nu prea am stat cu ele...Doar acum clasa asta mi s-a pus mie pata pe ele.

Intrebarile mele sunt: Cum sa vorbesc cu fetele, si despre ce anume le place sa vorbesc? si cum sa o cuceresc eu pe fata aia, adica sa-mi fac o relatie cu ea? Dar fara Facebook, sa vorbesc cu ea pe mess, decat la scoala fata in fata.

Va rog frumos sa luati in serios ceea ce am scris, daca stiti despre ce vorbesc,
astept raspuns!
Dau funda! big grin

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cata minte ai, dar comportamentul tau este execrabil!
Nu asa te comporti cu o fata, mai ales la scoala!
Lipsa de educatie si bun simt!

| Legion7X a răspuns:

The lion king animație. Uită-te sunt frumoase. Nu are legătură cu subiectul dar, ți-l recomand, fie că dezbatem o temă diferită.
Cât despre fete le plac băieții îndrăzneții. Zi acolo o prostie amuzantã sau mai multe și o să devii popular printre ele. Dacă nu, idioții etichetați de tine o să facă asta și o să îți fure prietena.

| 3amthinking a răspuns:

In primul rand, fetelor le plac "baietii rai" DAR respectuoși. Chestia asta cu atinsul si pipaitul nu-i place niciuneia, chiar daca nu zice. Mai ales la varsta asta. Cred ca s-ar simti mai bine daca pur si simplu ai vorbi cu ea despre lucruri normale, despre scoala, profesori, hobby-uri, filme, i-ai putea scrie si online. Trebuie doar sa te bagi in seama cu ea intr-un mod subtil si fara sa o faci sa se simta incomod.