| AnOnImuSS1 a întrebat:

sunt impreuna cu o fata de 4 ani si simt ca alaturi de ea sunt fericit si as vrea sa o cer..am aranjat cu inelul si cu florile ..numai ca nu prea am un plan, niste idei daca aveti? CEA MAI NEBUNA IDEE PRIMESTE FUNDA! VA ROG DACA AVETI GLUME IN PROGRAM SA VA ABTINETI! MULTUMESC!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergeai cu elicopterul apoi intrai prin mansarda pana la ea. Dar nu se poate unica sansa e sa faci treaba online sau rabda pana trece virusul

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce trece pandemia, pana atunci mai sunt luni bune... ca acum nu-i nici timp si nici loc de cerut de nevasta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce te faci dacă refuză cererea ta?
Așa că eu zic să discuți cu ea despre asta. Iar dacă este de acord, să mergi într-o duminecă la ei acasă cu florile și cu buchetul și să rogi pe cineva să filmeze scena, ca să aveți o amintire.

Răspuns utilizator avertizat
| Clarity a răspuns:

Nu ne-ai spus dacă stați in același casa, acum cu coronavirus ii periculos sa te întâlnești cu alte persoane din alta locuința.
Sfatul meu este sa faci totul foarte romantic, sa o duci unde v-ati cunoscut, sau unde v-ati sărutat pentru prima data, sau poate trebuie sa aștepți sa treacă pandemia ca sa fie toată familia ei acolo și sa o ceri in fata lor.
Sincer depinde de cine ii ea ca persoana, gândește-te ce ii cel mai important pentru ea.
O alta idee ii sa faci toată ziua specială, notițe dimineața de cât de mult o iubesti, sau jocuri unde o trimiți sa caute lucruri prin casa sau in afara. Întrebări la care răspunsul o sa o ducă într-un anumit loc și acolo i sa găsească detalii care o sa o aducă la tine unde o aștepți cu inelu.

Sunt atâtea idei la care te poți gândi ca dacă incep nu ma mai opresc. Caută și online, mai ales pe Youtube și o sa găsești foarte multe sugestii, poate așa o sa găsești exact care se potrivește ei.
I hope you’ll be very happy.

| Anee1667 a răspuns:

Consider că lucrurile simple și reușite sunt cele mai frumoase.
Așa că fă ceea ce simți. Într-o atmosferă cât mai liniștită, doar voi doi, florile și băutură ei preferată, câteva cuvinte frumoase, un moment real doar al vostru.

| serenavand a răspuns:

Nu știu, eu sunt fată și îți voi spune cum ar arăta o cerere ideala din perspectiva mea.
De exemplu tu o chemi pe ea în locul unde v-ați cunoscut prima dată (ducând-o legată cu ceva la ochi de exemplu)și poți ruga pe cineva să fie acolo amenajând niște baloane florile si tu o să vii și o să te pui in genunchi in fata ei, o să îi dai florile sau ceva de genul.și îi vei spune să se dezlege la ochi și ea va fi în culmea fericirii.happy
Sper ca te-am ajutat

| Silazion a răspuns:

Ii bagi inelul in ciorba

| Orph3us a răspuns:

Cred că cel mai frumos ar fi un cadru intim și romantic. Dată fiind situația cu pandemia, cred că o surpriză acasă, poate o cină romantică, un moment de intimitate profunda, ar fi cel mai potrivit.