| Vasx a întrebat:

sunt nou dar am vazut o multime de raspunsuri la intrebari, care chiar m-au ajutat.
Chestia este ca am inceput sa ies cu o fata care este mai mare ca mine(eu am 16 ea are 19),cred ca am doua saptamani in care am iesit cu ea in fiecare seara,mie a inceput sa-mi placa de ea,dar ea are iubit si totusi ne plimbam ca si cum am avea o relatie,facem glume, ne tachinam stiti voi lucruri de genul.
Si nu stiu ce sa cred daca ii place catu-si de putin de mine mai mult ca un prieten.
Daca aveti sfaturi va rog sa le lasati in comentarii
Multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da' pe ea ai întrebat-o chestia asta?!? Cine ar putea cel mai bine să răspundă incertitudinii tale decât ea însăși?

| mentholinks a răspuns:

Iubitul ei stie de existenta ta? Sa nu iti scoata vreo masea daca afla.

| Speed99 a răspuns:

Un singur cuvant: friendzone.

Stai linistit insa, era ilegal sa intretina relatii sexuale cu tine oricum, deoarece esti minor inca, iar ea e adult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Ba era legal.

| Albinuța767 a răspuns:

Cred că ar trebui să nu consideri mai mult decât este. Adică dacă ai spus că are iubit asta înseamnă că se plimba cu tine na....Adică te crede că un prieten bun. Gasesteti o fata de vârsta ta deoarece ea te considera un amic. Sigur ea vine la tine sa vorbească cu tine ști ca,, amicii'' dar cine știe poate de desparte de ăla

| Vasx explică (pentru Albinuța767):

Mersi de raspuns, si cv de genul ma gandean si eu, dar stii nu eram sigur!

| Albinuța767 a răspuns (pentru Vasx):

N-ai pentru ce.