| XDestroyX a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o probleme. Duminica a fost ultima zi din zilele orasului meu si mai spre seara am cam baut dar nu m-am imbatat. Dupa un timp parintii m-au chemat acasa si tata a observat ca am baut si m-a pedepsit. Mi-a luat telefonul', nu ma mai lasa afara si doar 1 ora la pc. Va rog mult sa ma ajutati sa imi cer iertare pentru ca a fost prima oara cand am baut asa mult crying Nu stiu ce sa fac sa-l convig sa ma ierte. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Din câte văd ai 15 ani! Stai la o discuţie serioasă cu el şi explică-i cum sa întâmplat! Cred că dacă te vede că-ţi pare rău pentru acea greşală va schimba atitudinea faţă de tine.Multă Baftă!

| XDestroyX explică (pentru onasis1961):

O sa fac ce mi-ai zis. sper sa functioneze pentru ca chiar imi pare rau. Multumesc mult

2 răspunsuri:
| denisag0g0 a răspuns:

Pai incearca sa-i faci felul lui de mancare preferata sau sa-i face cv ce-i pl si lingusestete pe langa el si cereti iertare la mine a functionat pana la un moment dar s-a prinssad