| SAxel a întrebat:

Salut TpU, vreau sa imi spuneti cum sa scap de meditatii la matematica. Profesoara de la meditatii (e si profesoara dar nu a mea) nu imi preda bine deloc, nu inteleg nimic, i-am spus mamei mele ca nu mai vreau sa merg la meditatii deoarece nu inteleg nimic, ma fac de ras si nu ma ajuta cu nimic si pierd si timp aiurea, va rog frumos sa ma ajutati, am nevoie =(

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mai insista la mama ta spunand ca nu intelegi nimic de la profesoara si roag-o sa gasiti pe altcineva care sa te mediteze. Incearca cu cineva din scoala care stii ca preda bine.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa ca mine: am invatat matematica de real (am fost la sectia uman) singur, fara profesor!

| ReignForest a răspuns:

Vorbește cu părinții tăi și spune-le că profa nu predă bine și nu înțelegi, încearcă meditații cu profa care îți predă ție la ore

| SAxel explică:

Multumesc, m ati ajutat. toti 3