| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vreau sa va intreb daca o fata are prieten, o relatie serioasa si face sex cu baiatul respectiv dar totusi ei ii sta gandul la alt baiat, s-a indragostit si il iubeste pe baiatul respectiv, e curva sau nu e?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si acum cu subiect si predicat te rugam

| Aasdfghj a răspuns:

Dar tu intelegi ceea ce ai vrut sa ne spui?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ehem... daca o intrebi asta pe ea iti va zice "Da, uai, sunt curva, acum lasa-ma in pace ca nu am inteles nimic din intrebarea ta." si iti va da cu flit. Cam ce ai zis tu se intampla cam la orice varsta, inclusiv persoanelor casatorite. Natura umana, ce sa ii faci...

| Andreeush a răspuns:

Dar tu de unde știi că sa. îndrăgostit de altcineva?

| morfeo a răspuns:

Da

| ColonelulBurtăGrasă a răspuns:

Înseamnă că fată nu îl iubește cu adevărat pe iubi actual. Altfel nu iar stă găndul la alții