| Hehehahah a întrebat:

Salut. Ultima oară am pus o întrebare tot legată de prietena mea. Vă recomand să citiți și să vedeți despre ce e vorba...
Efectiv chiar as vrea sa îmi spună mai multa lume o părere despre chestia care mi se întâmplă cu ea. Pur și simplu o iubesc enorm de mult, mă gândesc mereu la ea, vreau sa o fac cat mai fericita, iar ea nu mai este ca înainte când venea și ea cu mai multe inimi și parcă avea mai mult chef de mine. Înainte când îi trimiteam o poza cu mine, mai îmi trimitea o inima, mai îmi spunea că mă iubește enorm și că sunt frumos și la mesaje vocale îmi spunea că am o voce frumoasa. Acum după ce ii mai trimit o poza (iar aici sa nu se înțeleagă poza nud), nu mai este chiar așa. Nu prea mai este ca înainte. Spune că o enervez dar eu nu pot sa spun că o presez, mă "mulez" pe dispoziția ei din fiecare zi și nu sunt genul care sa fie f lipicios. Ea îmi spune că sunt prea siropos și gelos și că îi trimit prea multe inimi, deși eu mereu îi explic că o iubesc enorm și normal că îi trimit, iar aici cu inimile chiar nu exagerez, nu înțeleg de ce spune ea chestiile alea. Ieri m-am întâlnit cu ea și de abia mă lăsa să o mai îmbrățișez, se repezea sa plece mai departe când veneam înspre ea sa o pup și de abia înainte să plec a venit și ea să mă pupe. Îmi tot spune să nu îi mai trimit inimi, că nu e nevoie, că nu ii plac etc. Ea nu îmi prea trimite. Nu mă mai complimentează ca înainte, chiar deloc. Este rece așa...
Dar ceea ce nu înțeleg e ca desi se comporta așa, îmi spune că mă iubește. Sunt foarte rare momentele in care chiar vine la mine și îmi spune că mă iubește mult dar și când vine, chiar e foarte atașată, după care o lasă moale laughing serios daca o înțeleg și nici nu mai înțeleg daca mă mai iubește. Eu nu pot sa zic că mă simt iubit sau cel puțin nici jumate din câtă iubire ii dau eu. Nu știu ce să mai cred. Voi ce ziceți? Nu as vrea sa o las dar totuși nu pot sa spun că mă face așa de fericit când văd cum dă ignor sau seen sau chiar trece la alt subiect când îi spun că o iubesc. Uf, mă simt prost că văd că eu chiar sunt de încredere și vreau să îi fiu un prieten adevărat pe care sa se poată baza, iar ea îmi dă impresia că nu mă apreciază. Este o senzație groaznica. Aștept părerea voastră și sper că ați înțeles

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai ea stie ce a determinat o sa se schimbe asa brusc, ai facut tu ceva care a deranjat o sau are pe altcineva, banuiesc ca ave ti pana in 18 ani ca de obicei la varsta aceasta nu se poate vorbi de iubire adevarată ci doar de pasiune trecatoare ca o raceală de sezon.

| kaTTsu a răspuns:

Asta e relatie online sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uf laughing o aștept pe adry sa fie scârbită de ce ai zis mai sus.
Scurt și la obiect, nu mai e interesata de tine pentru că te-a transformat in pzda ei amice, pentru ea ar fi normal sa-ti trimita poze pentru a le aprecia dar tu, practic tu i-ai luat locul tipei in relație și nu mai are cum sa fie ea feminina, pentru că ai tu o feminitate mai mare ca a ei. Sunt și fete care pot să-ți reîntoarcă iubirea care o simți tu pentru ea, aia e maicata, bunicuța sau vreun animal de companie, dar o fata nu o sa te poată iubi niciodată în felul în care vrei tu, îmi pare rău de asta. Dar realitatea e cam tristă. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i mai arata ca ești atât de topit după ea. Trateaz o mai indiferent sa vezi cum vine ea la tine