| anonim_4396 a întrebat:

Salut unde ii place unei fete sa ii pui mana, și din ce se supără ele?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Daca te referi intr-o relatie, ei bine, ne place sa fim atinse pe par, spate, mijloc si sa fim mangaiate pe fata si pe cap.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetelor nu le place sa fie atinse!
Pe tine nu te-a invatat mama acasa, sa respecti fetele si sa nu le atingi? Nu-i normal sa faci asta!

| Plato a răspuns:

Nu cred ca distinsa AnaMaria a fost destul de explicita. Nu e anormal sa atingi pe cineva pe umar. Bine, nu o persoana random de pe strada.
Nu exista informatii atat de generale, ce vor toate, ce le supara pe toate. Iti "atingi" doar prietena, bineinteles, cand consideri ca nivelul relatiei permite. Afli tu pe parcurs ce o supara.

| mgtow a răspuns:

Oriunde, nu se supara ca le e frica sa nu ia bataie