| Mihaitzaplesanule a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutați cu o idee, ce as putea sa fac cadou la o aniversare de 25 de ani de căsnicie? In afara de flori ce ar mai merge sa-i au?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Youtube e plin de idei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiind vorba de o femeie ideiile sunt multe, incepînd cu flori, parfum bijuterii, o geantă un pulover sau o pereche de pantofi stiind ca femeile iubesc pantofii, bineinteles pantofi eleganti stiletto cu toc inalt.

| alina2k18 a răspuns:

Fiind si nunta de argint ar fi dragut sa ii iei si o bijuterie de argint cu o piatra semipretioasa.

| Bizon95 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa... VIAGRA?!? rolling on the floor

| biancaebar a răspuns:

Florile acompaniate de o geanta frumoasă de firmă sau un inel din materiale prețioase