| narcisanarcisa29 a întrebat:

Vine ziua iubitului meu si nu am nici o idee ce as putea sa ii cumpar! Imi puteti da va rog niste idei!(funda pentru cele mai originale idei)

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
In principu gestul conteaza.
Acum find iubitul tau,trebuia sa stii ce-i place, sau ce i-ar placea.
Iti zic eu, ca baiat o sa fie incantat de un parfum bun, un ceas, un lantic sau diverse accesori.

7 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Depinde de atâtea lucruri: cîți ani are, câți bani ești dispusă să cheltui, care îi sunt pasiunile/viciile, de cât timp sunteți împreună. Așa, fără date suplimentare, ce să-ți spun? O brichetă Zippo dacă e fumător, o brățară din inox și piele, dacă poartă așa ceva. Sau îi faci un tort, cu mânuța ta, ca să vadă ce gospodină ești :))
Ori te inspiri de aici
http://magazindecadouri.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulet si trandafiri

| narcisanarcisa29 explică (pentru anonim_4396):

E baiat nu cred ca merg ursuletii si trandafirii la baieti!

| floriana08 a răspuns:

Buna! Ziua iubitului meu este peste o saptamana si am sa-i fac un tort si pe masina am sa-i lipesc multe biletele colorate care se lipesc automat cu mesaje si un tricou. Sper ca te am ajutat