| AdyAdy1234678 a întrebat:

Salut, vreau și eu niște sfaturi. Am 15 ani si am cam dat-o în bara cu dragostea adica nicio fata nu ma place. Cateodata cred ca este de la pasiunea mea pentru ca am o pasine mai ciudata adică caii îmi place sa călăresc caii si chestii din astea dar nu stiu cum sa fac sa fiu mai atrăgător momentan nu vorbesc cu nicio fata cum as putea sa fac? Va rog sa ma ajutați

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate prinzi o fata moderna electrica umanoida care va costa cateva mii de € cam la asta ne indreptam. Imediat fac 40 de ani si pedegeaba aveam sperantele tale in tinerete. Acum nu mai am asteptari in fete pentru ca multe m-au dat la o parte ca sa stea cu altii neciopliti fara un țel in viata. In schimb ce m.am realizat cu casa si masina... ele au pierdut

| Violleta2022 a răspuns:

O dumnezeule, ai doar 15 anisori, esti abia intrat la pubertate si tu vorbestid e dragsote, pasiune, atractie... astea lucrui mari, pentru adulti, nu pentru anisorii tai, cand abia faci cunostinta cu fetele, intai iti faci o prietena ai peste ani ajuti la dragoste, iubire, atractie, si sex.
ia-o incet, ca ai tot timpul din lume!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Caută o fată la care să îi placă și ei caii.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu are nicio treaba cu pasiunea ta. Iar caii nu reprezintă vreo pasiune ciudata, anormala.
Încă nu e momentul acum, ai de abia 15 ani. Va veni și momentul in care vei cunoaște pe cineva. Și ca sa găsești pe cineva e important sa fii tu, nu sa te forțezi sa fii cineva doar ca sa te placa vreo fata anume. Ai rabdare, toate la timpul lor. Succes!

| Crackman a răspuns:

Pai inca esti prea mic.
Nu are nimic pasiunea, fata de altii ce nu au. Tu faci ceva interesant.
Ce sa zic inca nu te panica, cauta pana gasesti, pe Facebook, printre prieteni

| Ștefaniq a răspuns:

Hey, caii sunt mișto.