| anonim_4396 a întrebat:

Am un frate mai mare care e plecat de aproape 3 ani in Anglia. Iar frate miu si-a luat acum recent un telefon nou Samsung galaxy S8+, dar el vrea sa vanda pe net un Samsung Galaxy edge S6+ cu vreo 200 lire, iar acum un an si ceva cand a venit in tara in concediu, mi-a dat cadou un Samsung galaxy a3 din 2014 dar telefonul care mi-a dat atunci are probleme cu bateria crying si acum ma rog de el sa nu vanda telefonul acela care este mai performant ca al meu si e pacat sa nu am un telefon ca acesta, va rog dati-mi niste sfaturi ca sa-l conving sa numai vanda telefonul acela. Dau funda plus vot.

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Intr-adevar este pacat sa nu ai un telefon ca acela dar daca fratele tau nu vrea sa ti-l dea nu-l mai bate la cap si multumeste-te cu acela pe care ti l-a dat. Gandeste-te ca exista altii care primesc bataie de la fratii lor mai mari si nu telefoane.

| octav005 a răspuns:

Pai din pacate ai mai pus aceasta intrebare. deci nu mai pot sa te ajut. vrei accelasi raspuns de zece ori?

| AlexandruPaulescu a răspuns:

Simplu! mergi la lucru! si asa e varawinking