| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Caut o persoană din Bucureşti. Îi cunosc numele, prenumele, numărul de telefon(mobil), CNP-ul, Sectorul, Strada şi adresa din buletin.
Ţin să precizez că adresa din buletin nu este cea din Bucureşti. Locuieşte de foarte mult timp în Bucureşti, dar stă în chirie.

Cum pot să-i aflu adresa din Bucureşti? Mă interesează, blocul, şi scara, că apartamentul îl ştiu.

Mai trebuie detalii?

Vă mulţumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca ai nr de tel de ce nu il suni si ii ceri datele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa-l intrebi si sa nu-l mai spionezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i toate datele aici si asteapta sa o recunoasca cineva, ca pe caini.
succes!

| lolylolypops a răspuns:

Poti angaja un detectiv particular, bineinteles daca iti permiti sa faci asta, nu doar din punct de vedere material dar trebuie sa fii sigur ca persoana respectiva merita efortul. Daca problema este mai dificila poti merge la primaria sectorului respectiv sau la politie. Daca vrei sa rezolvi singur/a problema poti suna persoana respectiva, stii fiecare telefon se poate identifica dupa GPS-ul lui specific, trebuie sa stii sa faci asta. Sper ca te-am ajutat!