| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Ce părere aveți de relațiile în care fata este mai mare decât băiatul? (diferență de 5 ani / 10 ani - max.)

Răspuns Câştigător
| DyaNiceGirl a răspuns:

Nu are importanta. Iubirea vine din inima neconditional. Daca te deranjeaza faptul acesta inseamna ca nu o iubesti cu adevarat, dar daca iti tresare inima din loc sau daca ai fluturi in stomac cand o vezi, nu are roat sa strici asta fiindca mai tarziu o sa-ti para rau.

11 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Pai intre parintii mei este diferenta de 6 ani, si se inteleg foarte bine...nu prea cred ca ar conta varsta, atata timp cat cei doi se iubesc.

| ChRisTTiaNNN a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza atunci cand chiar tineti unul la celalalt! love win..cum zic euhappy funda?

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Am o parere proasta despre asta fiindca nu cred ca e potrivit ca o fata sa fie mai mica sau mai mare cu atatia ani diferenta de un baiat sau invers! daca e atata mare diferenta nu o sa dureze relatia..asta e sigur.

| diavolitadulce a răspuns:

Daca ea e mai mare ii inchide gura, nu e bine

| strengaritzza a răspuns:

Daca exista iubire, nu conteaza varsta.

| ChRisTTiaNNN a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza varsta atunci cand chiar tineti unul la celalalt! LOVE WIN...cum as vrea eu sa credhappy

| vitbsk a răspuns:

E o exagerare, fata poate veni cu nişte apucături din relaţiile anterioare şi îi poate corupe dezvoltarea şi sistemul de valori, dat fiind că e mai mare.
Plus că nu prea durează.

| ChRisTTiaNNN a răspuns:

Eu cred asa: daca tineti unul la celalalt altceva nu este important. Love win.

| annaangel17 a răspuns:

Eu nu cred faza ca "Nu dureaza"..parintii mei sunt de 15 ani impreuna si e dif de 6 ani! Chiar de inteleg foarte bine, nu prea au fost certuri

| Vans a răspuns:

Mi se par aiurea!

| Nonu a răspuns:

Ba frate te intelg si eu am o fata in clasa de care imi place e cat mine sau putin mai mica decat mine dar diferenta dintre noi este de vreo 5 sau 6 luni cam asa dar chiar 5-10 ani? Lol nu m-as baga in asa ceva! Funda?