| NicolaeAnton26 a întrebat:

Salutare comunitate TPU!
Mai există fete singure în zilele noastre?
Deci pe bune, aproape toate fetele pe care le cunosc sau despre care am cât de cât habar au pe cineva.
Cum de?
Amuzant este că în pofida acestui fapt, cunosc foarte mulți băieți singuri.

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Evident că sunt și fete singure.

| Bizon95 a răspuns:

Stii si foarte multe fete URATE care au pe cineva?!?
iar, stiu ca nu esti gay, dar nu inseamna ca totusi nu poti sa apreciezi daca iti pui intrebarea: cat de urati/timizi/ciudati sunt baietii aia pe care ii stii ca sunt singuri?

Răspuns utilizator avertizat
| Jus7t a răspuns:

Crezi că fetele care au acum pe cineva o să se căsătorească cu ăla toate?
Nu, normal că nu.
O să vină o zi când o să fie iar singure iar tu o să fii prin preajmă sau nu.
Iar dacă nu, sigur sunt și altele singure dar nu ai auzit tu de ele, sunt destule.

| sayWhaaat a răspuns:

Sunt o gramada de fete si baieti singurei si singurele, trebuie doar sa mergi si sa spui un buna.

| RogerTaylorLover a răspuns:

Salut. Da, în zilele noastre mai există fete cu bun simț care încă mai învață și nu se gândesc la băieți toată ziua. Puține, dar sunt.

| WYG a răspuns:

Dada dar se ascund de tolomaci