| GeorgeMihai a întrebat:

Dacă fosta m-a scos de la block, ce înseamnă? Mai are vreun gând ceva?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Daca stai sa analizezi fiecare miscare de a ei considerand ca se gandeste numai si numai la tine gresesti profund. Ti-a lasat "liber" la mesaje ca sa vada cat de in limba mai esti dupa ea. Cazi de fraier daca te comporti ca un pampalau si o mai bagi in seama. Vezi-ti de viata ta, nu o mai spiona, du-te-n club la agatat!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, are gând să te fredoneze.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, dacă începe să te caute și să îți scrie. Altfel, nu. Probabil și-a dat seama că te poate ignora și fără să te blocheze.
Măcar, prefă-te că nu ai observat. Altfel, va ști că i-ai urmarit zilnic prezența.
Nu-i scrie tu primul, las-o pe ea să o facă.
Sincer, cred că în locul tău nici i-aș mai răspunde. Deloc. Ține de personalitatea ta, depinde cât ești de puternic. happy

| Digikey a răspuns:

Vrea doar sa te sacaie, sa se joace cu mintea ta.Dai tu block acum, sa vada ca nu te recastiga cand vrea ea.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Esti cățel sau roata de rezerva?

| acerr a răspuns:

Nu poti sti ce e in mintea altuia! de ce nu o saluti?

| Ely1234567 a răspuns:

Bagăte în seamă cu ea și asa vei afla răspunsul la întrebarea ta

| lalaura94 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna daca fosta te-a scos de la block, dar stiu ce inseamna cand un baiat se uita daca a fost scos de fosta de la block si se intreaba ce ganduri are, ca e foarte slab si ca daca nu lucreaza un pic la el, a imbulinat-o.

| Qndrq a răspuns:

Posibil să se simtă singură sau să i se fi făcut dor de tine şi vrea să îți dea mesaj.