| vamav a întrebat:

Salutare...ma poate ajuta cineva sa gasesc o persoana despre care nu cunosc foarte multe informatii? O cheama Diana, este din Zalau, bruneta, 22 de ani, aproximativ 1.70m. A terminat facultatea la Londra si acum locuieste in Bucuresti. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Daca esti foarte interesat de acea persoana si ai cum, te poti duce in Zalau la evidenta populatiei(la primarie) si de acolo poate scrie exact unde s-a mutat in Bucuresti, sau poate mai gasesti tu detalii pe acolo care te-ar putea ajutahappy

| vamav explică (pentru CreepyCrow):

Multumesc pentru raspuns, dar nu ii cunosc numele de familie si oricum locuieste in Bucuresti de putin timp, deci nu cred ca s-a inregistrat la evidenta populatiei Bucuresti.