| Tofan_Ricardo_1983 a întrebat:

Salutare. Mama mea vrea sa divorteze de tata. Eu sunt de acord. Nu imi iubesc tatal deloc. O tot jigneste si mama lui tata la fel. Cum sa fac sa se desparta mai repede?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca tu o poti determina pe mama ta sa introduca divortul mai repede dar poti s-o incerci s-o lamuresti. Mama ta trebuie sa tina cont si de aspectele materiale, respectiv partajul bunurilor.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-i pe ei sa-si rezolve treaba. Este treaba de oameni mari, nu de copii.

| IulianCreativ a răspuns:

Nu prea ai cum.
Stai aproape de mama ta.
Lasa lucrurile sa mearga de la sine si va fi bine.
Incurajeazo pe mama ta.
Fi tare si ai sa reusesti.
Bafta