| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Urmeaza ca eu si prietenul meu sa facem un an de cand suntem impreuna si am o problema : nu stiu ce sa ii cumpar cadou. M-am gandit la o poza in rama cu noi sau o inimioara cu poza noastra pe ea. astept si alte sugestii. Vreau ca acest cadou sa fie simbolic. Dau funda si voturi! >; d

Răspuns Câştigător
| Candace a răspuns:

Pai.ideea ta cu fotografia e foarte buna. asta la partea materiala; dar trebuie sa ai mai multa grija la partea sentimentala. sa fi draguta cu el, sa-l saruti mai cu pasiune decat niciodata.si sa-i spui cat de mult il iubesti. pentru un baiat asta e mai important. garantat!

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Foarte frumoasa alegerea, dar cauta o rama digitala...La multi ani!

| elena a răspuns:

Foarte frumoasa alegerea, dar cauta o rama digitala, este mai interesanta...La multi ani!

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar o sa iti spun ce i-am facut eu cadou iubitului meu. Am inceput cu o cana cu o poza cu noi2 pe o parte si cu alta cu mine pe cealalta parte+un set de jack daniels (era si cu pahar ). Bine, in mare parte i-am facut cadou ce isi doarea, pentru ca e important sa stii ce isi doreste dar fara sa il intrebi ca sa isi dea seama. Asta a fost asa scurt, de zi big grin apoi a urmat seara... tin sa iti spun ca era in ajun de craciun cand toti se inghesuie prin magazine si patronii asteapta sa inchida.era cu mine acasa, deci cum sa plec fara sa stie? i-am zis ca ma duc la paine. Dupa o jum de ora m-a sunat sa vada unde sunt? eram la coada laughing i-am luat o sticla de vin pe care scria "te iubesc". Bine, nu suntem noi mari consumatori de bauturi alcoolice dar nu trebuia sa le bea toate odatawinking In alta zi. inainte de ajun tot cu el eram. cum sa fac? m-am dus in magazin si i-am zis sa ma astepte afara. Am intrebat vanzatoarea de lumanarele parfumate.nu avea.A iesit in strada in gura mare sa strige la magazinele vecine "Are cineva lumanari parfumate p'aici?" pfff! ok. poate a inteles ideea cat de cat ca a auzit-o pe tanti tipand, dar nu stia exact despre ce e vb. A venit seara si am pregatit baitza, spuma, vinul, lumanarele, atmosfera romantica big grin a fost foarte incantat, si surprins si tanti cu gura mare nu a reusit sa imi strice surpriza.Doar ziua respectiva. Bafta si tie!

| DraGfirE a răspuns:

La aceasta idee m-am gandit si eu si ar fi foarte frumos dar as mai adauga si un ursulet gen inimioara sau chiar ursulet + inimioara cu poza ta si cu el.

| CocoMexii a răspuns:

Ar fi frumos sa ii faci cadou o poza cu voi doi. insa fara inimioara in peisaj. baietiilor nu prea le plac aceste detalii. simplu o poza frumoasa cu doi indragostiti love struck adica voi doi! La multi ani in continuaree sa fiti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai poza eu dai cu ocazia primului sex care l-ati facut.la un an, o intalnire romantica. daca aveti varsta adecvata. daca nu stai cuminte ca mai are vreo doua trei iubite de care tu nu stii, asa cum si el nu stie cand te uiti dupa multi altii cand santeti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza cu poza in rama sau in inimioara e deja "fumata"; mai mult decat atat sper ca el sa aiba ceva idei,sa nu te trezesti ca primesti si tu acelasi lucru,ca apoi sa le incurcati intre ele si sa va certati "care si a cui este"; eu zic asa:nu-i musai ca virgula cadoul sa fie ceva material, obiect, nu stiu cum sa-i zic!(pentru ca e 2 noaptea si in loc sa dorm stau sa fac funde pe TPU); la fel de bine si un gest ar insemna un dar pentru el(sau pentru voi); de ex.(e aiurea.da' altul n-am):faci rost de cascaval si il duci intr-un anumit loc; va urcati intr-un tren si coborati in ce oras vi se pune pata,deci,asa,de nebuni; sau mergeti intr-un loc in care aveti o amintire placuta,sau undeva unde l-ai auzit pe el ca ii place; daca a spus odata ca vrea sa mearga sa pescuiasca in Dunare il duci acolo; sau daca ai auzit ca i-ar place sa mearga la un salon de masaj tailandez-dar fara alte prostii- te duci si-i platesti o ora-doua acolo; intelegi? gandeste-te si tu la niste chestii de genul asta; oricum, daca e stelist sa nu-ti treaca prin cap sa-l duci la vreun meci cu Steaua ca v-ati stricat toata aniversarea! ai grija! si La multi ani!(nu-mi da funda c-am glumit! am deja vreo 600, imi ajung!)

| ion1731 a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi bine un medalion dublu( ce se desface in doua bucati) intr-o bucata sa fie poza ta, in cealalta a partenerului.Partea co poza ta sa i-o dai lui iar a lui tie. veti fi de nedespartit( intr-un fel). Sau un medalion in forma de inimioara in care sa fie poza voastra.