| wowmentol2 a întrebat:

Idei de revelion reusit in 2?
ce as putea sa fac tinand cont ca nu avem la dispozitie decat noaptea de 31 si ziua de 1... ce am putea face ceva interesant, timp sa ne ducem pe la munte gen nu avem ..si nici acasa nu am vrea sa stam. IDEI?

Răspuns Câştigător
| Crina4950 a răspuns:

Sex

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la petrecere cu altii doar e revelionul, alte idei sa stati acasa la televizor.

| wowmentol2 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am zis ca vreau dor noi doi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varste ave ti voi doi?

| sofisis a răspuns:

In doi oricum ai da-o e destul de boring. Cat sa te f&ti? Eu as opta pentru un club sau restaurant sincer.

| Dalmore a răspuns:

Stați acasă, gătiți ceva sofisticat, beți un vin roșu, fumați un pai, o legi de pat, alea-alea.

| gigite a răspuns:

Poate faceti ordine si curatenie in baie, bucatarie, pe hol si in patul de dormit, sifonier/dulap, inclusiv in dormitor, pe balcon, ca e multa mizerie, Nu crezi?! ....si apoi vorbiti mai mult;

| SLexuS a răspuns:

In primul rand depinde si de varsta voastra, daca este peste 18_, perfect nu aveti revelionul iar "negru" happy.
Bun, un club, care sa organizeze ceva de revelion ar fi ceva interesant, sa faceti mai multe eprsoane in comun.
De exemplu la Sinaia, sunt club-uri super care se organizeaza petreceri de revelion.

| Mete0ra a răspuns:

Dati petrade, beti, va distrati, sa va uitati la tv etc
Bafta! Eu o sa dau cu petrade si o sa petrec cu prieteni mei big grin

| colleonu a răspuns:

Ca si părere... Ati putea i chiria un apartament in regim hoteliere daca nu aveti o locație doar pentru voi doi, gatiti cina de anul nou împreună, niște muzica buna in surdină, poate ceva stimulent, si restul depinde doar de voi...

| ClaudiuMadalin1999 a răspuns:

Puteti merge in parc, daca mai ai timp poti rezerva la un restaurant.