| Mariusend a întrebat:

Salutare TPU, stiu pare ciudat sa vin aici sa pun intrebarea asta, dar ma macina de cateva zile. De o luna eu m-am despartit de iubita mea si unii prieteni si prietene au aflat si ma trezesc cu un mesaj pe Facebook de la o prietena din liceu ca cum o fata ar vrea sa fie cu mine. Mie mi s-a parut ciudat si i-am zis- bun, o sa vorbesc cu ea pe Facebook, insa parca sa cred ca e o teapa si a facut asta numai sa ma simt si mai naspa dupa despartire... deoarece fata parca nici nu o intereseaza. Bineinteles ca nu am luat-o direct, doar ca i-am zis ca vreau sa o cunosc mai bine pentru ca eu nu am prins-o in liceu pe fata respectiva si nu o cunosc. Mi-a zis ca pe Facebook nu prea sta, am vorbit putin cu ea ieri de dimineata, insa i-am zis si astazi "buna" si niciun mesaj pana acum. Va rog sa nu radeti de mine, dar vreau sa stiu daca mai are rost...

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca te place, ar fi parut totusi mai entuziasmata ca i-ai scris. laughing Nu stiu daca a fost neaparat teapa, poate doar o neintelegere.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca si fata respectiva a fost impinsa de aceasta amica comuna, sa te contacteze, dar nu are nici ea tragere de inima, cum nu ai nici tu.
Vezi-ti de treaba ta, ca nu ai ajus mos sa te insoare altele, cauta-ti singurel ceea ce-ti place!

| Deliiiia a răspuns:

Hei, daca a raspuns evaziv prima data, iar acum nu ti-a raspuns eu zic sa nu ii mai scrii si nici sa ii mai dai like-uri. Vezi daca iti da like-uri in general. Stai asa cateva zile, fara ca sa-i scrii niciun cuvant si daca chiar e interesata de tine va reactiona.

| kandaraki a răspuns:

Nu are rost

| Mriio a răspuns:

Daca nu iti raspunde, inseamna ca nu e de tine, stai linistit probabil ai 15 16 17 ani, o sa-ti gasesti pana la urma iubirea vietii te asigur eulaughing