| 69hardaf a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa cunosc cat mai multe femei mature sa spun asa, cu care sa-mi petrec timpul iesind in oras, sa le fac sa rad ..ma puteti ajuta?! Am 24, unde le pot gasi?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si sa dai sub coada... in Bucuresti era multe prin baruri cautau tineri.

| danbnz a răspuns:

Ti-e lene sa cauti pe net site-uri de dating?

| darrio2007 a răspuns:

Cauta pe alte site-uri. Nu e site de dating. Aici multi sunt copii care nu stiu pe ce lume traiesc dar sa-ti mai dea si tie asemenea sfaturi.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ai gresit site-ul! Aici avem 90% copilasi cu probleme adolescentine.
Ce vrei tu se gaseste pe site-urile de adulti, cu dating si sex.
Oricum, online nu te ajuta cu nimic sa gasesti, ca ai toate sansele sa nu fie cineva, de la tine din localitate.

| Digikey a răspuns:

''sa le fac sa rad ''
Cauta profesoare de limba română.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă pe matrimoniale. Ro puneți cu tine o poza decenta și încearcati norocul. Da poți și pe Facebook sa trimiți cereri de prietenie și poate 1 din 10 îți accepta cererea.

| Mario1994 a răspuns:

Și ce faci cu femeile mature? Vrei una de 40 ani? Tu la 24 de ani, mor

| SG1995 a răspuns (pentru Mario1994):

Sex, capeți experiență.

| 69hardaf explică (pentru SG1995):

Câstigator

| frunzarescu a răspuns:

Ne-ai facut pe noi sa rad... misiune indeplinita.

| Gigi777 a răspuns:

Fii tu insuti. Nu incerca sa pari interesant sau sa fii altcineva. Fii sincer. Dragostea adevarata va veni la momentul potrivit.Sanatate!