| Manu223 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa repar o greseala foarte mare.Cea mai buna prietena a mea s-a suparat pe mine din urmatorul motiv: noi mereu vorbeam in fiecare zi glumeam etc. de cand si-a facut iubit nu s-a schimbat nimic, numai ca am primit niste amenintari de la iubitul ei, ea nu a stiut si n-am vrut sa ii spun.Recent mi-a dat block peste tot. Cand ne-am intalnit la scoala si-a cerut scuze in felul urmator : scuze ca ti-am dat block dar am vrut sa ma despart de x frumos sa nu zica ca vorbeam cu alti baieti, eu am raspuns pozitiv. Dupa au trecut in jur de 4 zile si tot nu mi-a dat unblock si am vazut-o in curtea scolii si m-am dus la ea(precizez ca era extrem de suparata), eu am consolat-o etc(se despartise ala de ea). Anyway cand stateam langa ea prietenii mei idioti ne-au facut poza si i-au trimis prietenului ei(a doua zi se impacasera) ala a zis ca ma bate si mai multe, ea nu imi daduse unblock si i-am dat mesaj de pe un cont fake de Facebook si i-am zis daca poate sa imi dea unblock si a zis ca nu, i-am zis 'pai' si a spus ca s-au intamplat multe si ca nu vrea sa se mai supere x pe ea. M-am suparat si i-am trimis o poza in care era conversatia in care x ma injura si cred ca s-a suparat pe mine.Precizez ca nu a fost nimic intre noi, am fost doar prieteni in perioada asta. Ce sa fac, cum sa indrept totul? Mereu mi-a zis ca i-am fost aproape, vorbeam de cateva ori in fiecare zi. Cum sa fac sa fim iar prieteni? crying

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nimic, esti penibil ca-ti pierzi timpul cersind atentie de la una care nu da 2 bani pe tine

| Manu223 explică (pentru Adry05):

Mda...ai dreptate. pana acum daca nu vorbeam o zi doua cu ea : cand imi mai dai mesaj..sau mereu mergeam cu ea prin unele locuri care ii placeau ei eram prieteni foarte apropiati si nu de alta da e in scoala cu mine si ne vedem si nici nu ne salutam si e cringe plus ca avem prieteni comuni si trebuie sa evit respectivul grup pentru ca e si ea acolo...

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cum naiba să ai legături cu astfel de oameni care te amenință din orice prostie? Toxic af. Pleacă de acolo.

| ℓαυяα a răspuns:

Probabil ca ea nu vrea sa îl supere pe acel băiat. Dacă nu mai vorbește cu tine înseamnă ca prietenia asta nu a contat pentru ea.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Spune-i în fată.
Fără rușine!