| Swetlly122 a întrebat:

Săptămâna trecută am cumpărat o bluza pentru că m-a rugat o vecina de la sh.Consider că hainele de la second-hand sunt foarte faine și chiar încurajez achiziția lor.Bun și astăzi am returnat-o fiindcă nu era bună.Dar, patronul care mai vinde de obicei este un om cam dur și îi cam cearta pe clienți atunci când nu pun umerașele cum trebuie etc.Eu l-am rugat sa îmi schimbe bluza, dar a spus că nu se poate și eu am insistat dar în mod simpatic.Si până la urmă a zis să păstrez bluza și să iau alta gratis ca sa nu mă supăr, asta fiindcă i-am vorbit cu zâmbet și calm și a spus că îi sunt simpatică, țin să menționez că mai erau clienți. Oare a fost bine? Și prețul bluzei a fost 15 lei și cea pe care am luat-o "moca" tot 15 lei.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Data viitoare te invită la o cafea.

| Raven a răspuns:

Asta a fost plăcerea lui. Îi cumperi și tu într-o zi un covrig ori altceva (suc, cafea) și nu te mai simți vinovată. Case solved.

| crud a răspuns:

Ce naiba ar putea fi rau?

| icewolf a răspuns:

De ce ti-ar pasa ce cred ceilalti, faptul ca esti o persoana placuta e un lucru grozav, mare lucru ca ai primit-o gratis.