| Anca5 a întrebat:

Seara buna tuturor! Ma adresez si eu femeilor, deci nu as vrea comentarii răutăcioase de la bărbați. Mi se pare ca orice pereche de pantaloni as purta îmi iese zona intima în evidența si nu știu ce sa fac, nu am probleme cu greutatea arătând destul de bine pentru varsta mea de 46 de ani, datorită serviciului port mai mereu costum si mi s-a luat sa tot primesc avansuri de la bărbați care îmi spun ca îmi iese fundul în evidența..eu chiar consider ca ma îmbrac decent și nu știu ce pantaloni sa port sa nu-mi iasa zona intima în evidența. Voua vi s-a întâmplat asa ceva? Mulțumesc anticipat!

32 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sa fii mandra si bucuroasa daca la varsta ta (46 ani) barbatii te remarca pentru forme si iti fac avansuri!
La varsta ta, alte femei nu stiu cum sa-si scoata in evidenta formele pentru a mai fi observate de vreun barbat.

| Anca5 explică (pentru Bula):

Sunt mandra ca arat bine, dar pe mine nu ma interesează avansurile lor!

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Bula):

Femeile la 46 de ani sunt superbe! Cunosc cel puțin 3 femei trecute de vârstă de 40 ce arată foarte bine. De multe ori, cu mult peste puștoaicele 18-25.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Anca5):

Dacă nu te interesează avansurile bărbaților. Ce zici sa îți fac eu? Totuși, nu te-am văzut în fusta.

| Anca5 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Asa este, ai dreptate

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Anca5):

Niciodată nu este prea târziu. Iar faptul ca ai soț. Nu ma încurcă. El acasă, tu cu minewinking

| Anca5 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Ti am lăsat mesaj în privat ca nu înțeleg

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Anca5):

Am răspuns tongue

| Bula a răspuns (pentru Anca5):

Poti sa-ti ascunzi formele, daca folosesti fusta /costum.

| Anca5 explică (pentru Bula):

Nu port fuste..nu mi plac și port costume si nu mi acoperă partea din spate

| Bula a răspuns (pentru Anca5):

Dupa parerea mea, este doar problema de croiala.
Vorbeste cu un croitor /croitoreasa sa-ti ajusteze costumul /pantalonii dupa placul tau!
In orice caz, sa nu folosesti imbracaminte stramte, mai ales pe zonele care nu le vrei evidentiate!

| Anca5 explică (pentru Bula):

Iti dai seama ca ii port destul de strâmți ca aceia largi nu mi plac...se văd urat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu câteva intrebari avea maica ta 46 ani, acu ai tu? Realizezi ca asta e intrebare de copil de 14 ani nu?

| Anca5 explică (pentru suntserios):

O fi intrat copilul meu.el mi-a făcut contul, ce a zis?

| SilentRain a răspuns:

Nu îți mai trage paltaloni până în gât, poartă un tricou /bulza mai lunga

| Sofer a răspuns:

Frumoasa și sexi la 46. Faci bărbații fericiții.

| Anca5 explică (pentru Sofer):

Pe soțul meu ai vrut sa zici

| Sofer a răspuns (pentru Anca5):

Da.

| tonyc7 a răspuns:

Si barbatilor le iese in evidenta, umflatura", mai ales daca poarta pantaloni stramti sau mulati, cum sunt aceia de ciclism ori alte sporturi, asa ca nu ai de ce sa te jenezi, chiar daca mai observi uneori cate o privire indiscreta. E un aspect cat se poate de natural si de firesc, ca orice alta parte a corpului!winking

| Anca5 explică (pentru tonyc7):

Mulțumesc pentru mesaj!

| Alexia1208 a răspuns:

Eu de obicei pun un absorbant pentru uz zilnic și pe partea interioară a chilotului și pe partea exterioara și când trag pantalonii are o bolta frumoasa rotundă și nu se mai văd labiile deloc. Cât despre fund....nu trebuie sa bagi in seama nimic. Sunt sigura ca ești o femeie frumoasa și de aceea primești multe avansuri. Oricum te-ai îmbrăca, bărbații tot vor avea ceva de zis. Dacă nu dai curs și te văd dezinteresată, te vor lăsa

| Anca5 explică (pentru Alexia1208):

Mulțumesc mult! Bineînțeles ca nu i bag, dar eu cred ca ei asta cred cand ma vad asa

| NotNamed a răspuns (pentru Anca5):

Fiul sau fiica dumneavoastră punea tot intrebari de genul. Ca sunteti foarte sexy si sunteți cadru didactic iar daca faptul ca purtați tanga ar putea fi motivul pentru care barbatii va abordează peste tot. ≈))))))
Uitați: https://www.tpu.ro/utilizator/acbpie/intrebari/

| Anca5 explică (pentru NotNamed):

Vorbești serios? Stiu ca l.a făcut pe numele lui si după la trecut pe numele meu, știe de la mine ca am vorbit cu el dar nu știu ce a fost în mintea lui ca acostat aici, îmi cer scuze!

| Anca5 explică (pentru Anca5):

De a postat aici

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns (pentru NotNamed):

Nu creeedlaughing))))

| Anca5 explică (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Ce nu crezi?

| Anca5 explică:

La ambele ma refer, dar zona intima mi se pare cea mai grava și fundul îmi iese orice pantaloni as purta.

| GabrielaaGabiiii a răspuns:

Buna!
Sincer, mie una doar atunci cand pantaloni sunt cu talie joasa normala, ma ajuta mult cei inalti cu 3/4 nasturi sau chiar talia inalta si un singur nasture?, poarta fuste daca iti este comod, sau incearca sa pui un absorbant micut de uz zilnic sa nu se formeze acea " taietura" mai in evidenta!
Te imbratisez!

| Anca5 explică (pentru GabrielaaGabiiii):

Mulțumesc mult! Nu prea port fuste, îmi plac mult pantalonii, dar o sa încerc ce mi ai zis tu si sper sa fie bine. Si eu!

| CRONNOSo3 a răspuns:

(Vara) Ai putea purta un tricou mai larg si destul de lung?

| Anca5 explică (pentru CRONNOSo3):

Nu cred ca asta este rezolvarea