| brokxy a întrebat:

Sfat va rog. Vreau sa merg undeva in vacanta. Dar familia mea, matusi si verisori stau acolo dar ei nu ma plac deloc si cum ar fi mai bine sa merg acolo si sa le cer ajutor sa le spun sau sa merg pe cont propriu? E in alta tara si de aia intreb. Eu am incercat sa ma aproprii de ei cu multi ani in urma le scriam pe Facebook si urari si chestii frumoase dar ei m-au sters de la prieteni ba si blocat.(de ce, nu stiu)

Răspuns Câştigător
| Monyyyyy a răspuns:

Hey salut.Pe cont propriu ar fi cel mai bine.Asa am și eu rude se cred cineva ca au ajuns dincolo ce sa zic.Dar ei când vin in România sa i primim și sa nu plătească nimic. Gunoaie de oameni