| Irina19 a întrebat:

Simbata e ziua de nastere a fostului meu, implineste 20 de ani.De cand ne-am despartit am ramas f buni prieteni, ii un baiat f de treaba si e si bogat sa zic asa, deci are de toate absolut.Intrebarea mea este cam ce i-as putea lua de ziua lui, eu insemn f mult pentru el, sunt prima lui dragoste, mi-a cerut inca o sansa insa nu stiu daca am sai ofer. Vreau sa-i daruiesc ceva care o sa-i aminteasca mereu de mine, sa fie si ceva legat de faptul ca am fost impreuna.Ma gindeam sa-i iau un pahar in care sa-i scriu niste versuri, sau in afara de pahar ce i-as putea lua? Orice propunere e binevenita. Vreau cit mai multe idei, va rog mult de tot.

Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| Laya a răspuns:

Ai pomenit ceva de un pahar. Ce-ar fi daca i-ai lua o cana (de cafea) si ai pune poza voastra acolo. Nu cred ca costa prea mult si e gata-n 3 zile. Sau o perna, tot cu poza voastra. Nu stiu daca ai vazut, dar sunt ceasurile acelea mari cu fotografii si la fiecare ora poti pune cate o poza. Cand arata ora 1, e o poza cu voi, la ora 2 poti pune poza doar cu tine, la 3 cu el s.a.m.d. E super interesanta ideea, pentru ca l-ar putea avea pentru mai mult timp si e destul de mare, deci il poate pune in perete. Daca nu-ti surde ideea, ce zici de o bratara, pe care sa fie inscriptionate initialele voastre?! thinking Dar totusi, ce-ar fi daca de ziua lui, ii dai cadoul si-l saruti, iar alaturi de ceea ce-i dai, ii oferi si a doua sansa? Totusi esti prima lui iubire...gandeste-te la asta big grin!

9 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bună eu cred că cel m-ai frumos cadou ar fi să vă împăcați, și să te întorci la el.

| anutza a răspuns:

Ii poti lua o cana personalizata, un tricou, un breloc, o borseta pentru actele de la masina, o rama foto

| anutza a răspuns:

Poti sa ii iei si un lantisor sau bratara de argint

| vera_5828 a răspuns:

Acorda-i a doua sansa, toti o meritam poti sa incerci din nou daca merge bine daca nu iarasi bine nu este sfarsitul lumii.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Ai putea sa va luati lantisoare la fel, cu un medalion cu un mesaj dragut, care sa va aminteasca de voi big grin

| FrozenRose_1831 a răspuns:

Eu as opta pentru un medalion cu o suvita din parul tau, sau cu poza voastra. si parerea mea. cel mai frumos cadou ar fi sa ii oferi o a doua sansa. nu ai nimic de pierdut happy

| Evolution a răspuns:

Îţi recomand să îi ei ceva să îi amintească de prima voastră intâlnire sau mă rog de locul de unde va-ţi combinat (sper că mă întelegi) alături de o scrisoare în care să ii zici ce ai simţit pentru el sau ce vrei tu... dacă zici că e bogat nu cred că are nevoie de altceva happy

| Danutsaaa a răspuns:

Pai ii poti lua o perna mare cu poza voastra sau chestii de astea care se personalizeaza happy /

| Oitza a răspuns:

Un ursulet perosnalizat(cu poza voastra)