| Robert160 a întrebat:

Simți cum te influențează oamenii din jur cu energiile lor?

5 răspunsuri:
| TheLittlePinkPrincess a răspuns:

Da. Energiile negative in special nu te influenteaza doar pe tine, ci si pe Planeta Pamant iar cand te influenteaza pozitiv, te vei simti confortabil

| Jouliete a răspuns:

Toti avem o energie proprie si putem sa influentam la randul nostru, insa de persoanele cu o energie negativa trebuie sa ne ferim. Iar prin energie intelegem tot ceea ce tine de spirit, comportament si ceea ce transmite persoana respectiva.

| mentholinks a răspuns:

Nu.

| PumpkinDoll a răspuns:

Daca o persoana ar baga mana in priza si eu as tine-o de mana, cred ca as simtii

| SilentRain a răspuns:

Nu