| Evans08 a întrebat:

Stau singură iar astăzi vor veni părinții mei, doar ca este o mică problemă.
Ultima dată când au venit a fost acum o lună și mi-au luat telefonul pe motivul că nu am ce face cu el, asa ca s-au gândit să îmi lase unul pe butoane. Dar nu am decât o singura cartela și mai am un telefon mai vechi pe care am stat în această perioadă de care ei nu știu, doar că azi când vor veni îmi e să nu îmi ceară telefonul pe butoane să se uite în el și să vadă că nu e cartela în el. Nu pot să stau să le schimb din ora în ora și nici să îmi cumpăr alta. Ce aș putea face?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si acum iti controleaza viata chiar daca stai singura? Penibil!

| ancaval a răspuns:

Câți ani ai?

| saresipiper a răspuns:

Spune-le ca nu ai dat nimanui in cap sa te pedepseasca la modul asta.
Cati ani ani? Sunt ceva sectanti parintii de au asemenea mentalitate?