| Denisse66 a întrebat:

Stie cineva vedete cu zodia varsator ~!?

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Varsatorii sunt oameni fff buni cu o inima de aur

| VladimirPutin a răspuns:

știu vedete cu zodia porc

| InsanelyWicked a răspuns:

Brandy, Jennifer Aniston, Kelly Rowland, Oprah Winfrey, Denise Richards, Paris Hilton, Alicia Keys, Christina Ricci, Mischa Barton, Sheryl Crow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youmago.ro/browse/view/1n-celebritati-Zodia-Varsator-t-41/
Apropo, si eu sunt varsator. :D

| iulia05 a răspuns:

Jennifer Aniston (actrita americana), James Dean (actor american de teatru si film), John Travolta (actor, dansator, cantaret american), Joe Pesci (actor american de origine italiana), Milos Forman (este un actor, scenarist, profesor și regizor de film ceh, de două ori câștigător al Academy Award), Paris Hilton ( este fotomodel și actriță), Brandon Lee,Dan Puric, Ştefan Iordache, Victor Rebengiuc, cam atat stiu spr k te-am ajutat pup :* fundita plizz