| eugenl a întrebat:

Stiti ce aplicatii de dating folosesc domnisoarele in Galati?

4 răspunsuri:
| Elinelaaaa a răspuns:

Tinder si badoo sunt cele mai populare retele de dating, poti incerca.
Desi nici o retea nu e compromitaroare in gasirea a ceea ce iti doresti. Iti propun sa intri intr-un dating cu realitatea, sa iesi in societate... iar daca cauti unde trebuie vei gasi ce iti doresti.
Nu spun in nume de rau, bafta!

| mgtow a răspuns (pentru Elinelaaaa):

In tinder & badoo nu exista femei serioase

| Elinelaaaa a răspuns (pentru mgtow):

Citeste cu atentie raspunsul meu happy

| eugenl explică (pentru Elinelaaaa):

Situatia sta cam in felul urmator. M-am mutat intr-un oras nou cu jobul si domiciliul si nu stiu cat timp am de viata reala, mai ales ca nu prea cunosc si nu ma bag asa direct in seama.