| anamaria_6210 a întrebat:

Sunt casatorita si am un copil de un an si doua luni care are microcefalie congenital si epidepsie. Daca cineva stie o clinica de recuperare buna astept si eu un raspuns.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu stiu daca pentru epilepsie exista un remediu total dar e bine sa iei legatura cu o fundatie ceva care te poate ajuta sa pleci afara sau incearca la tv [acasa] si expunindu ti problema micutului. sigur va vedea multa llume si te va ajuta. Nu intirzia si mergi la tv. sau la OTV desi multa lume denigreaza postul acesta am vazut ff multe cazuri rezolvate. sanatate si bafta

| Alinutza_5368 a răspuns:

Hey anamaria!
Am si eu un pitic de doi ani si doua luni si el sufera de epilepsie BNS este cea mai grava.Si totusi cu ajutorul lui dumenezu am trecut cu bine.Noi stam in austria acum nu stiu exact starea copiluilui tau sau ce fel de crize face poate im lasi un msg mai detaliat pe prv si iti pot explica ceva sua te pot ajuta cu ceva. Un sfat pot sa iti dau si nu stiu daca in Romania sa practica tratamentul asta dar pe al mic al meu la vindecat intr-un fel sau altu un tratament cu Kortison.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Sora mea a avut si ea probleme cu baietelul si au fost la Marie Curie in Bucuresti. Oamenii sunt tratati ca OAMENI si tratamentele sunt de buna calitate, aparatura e profi.Multa sanatate!