| oana_ghe a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de 3 ani, insa in ultima perioada il simt cam rece. Stiu sigur ca nu ma insala, dar nu isi mai manifesta afectiunea fata de mine. Ce sa fac? Cums a abordez problema, incat sa se deschida? Nu e o persoana foarte comunicativa, in sensul sa isi spuna problemele tot timpul. Nooi comunicam, dar cred ca e ceva ce nu vrea sa imi spuna sau nu stiu. Cum sa fac? Nu vreau sa il presez, dar parca nici asa nu e bine.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Singura solutie e sa ii spui in fara ca ai observat ca ceva nu e ok si ai dori să iti spuna. Daca tot evita explica-i ca acest lucru te afectează pe tine si pe viitor va va afecta si relația.

| Crackman a răspuns:

Vorbeste cu el.
Cel mai rau caz afli ca il stresezi si nu te mai suporta ca esti needy

Răspuns utilizator avertizat